fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

הדברת עקרבים

אין ספק שהימצאותם של עקרבים בבית וסביבתו הקרובה זה דבר מפחיד שדורש טיפול מקצועי של הרחקת עקרבים מהאזור, במקביל לביצוע הדברת עקרבים מקצועית לחיסול הנגיעות הקיימת. עקרבים לא ממהרים להיכנס אל תוך בתים פרטיים או דירות, הם מעדיפים לחיות במרחבי השטח הפתוחים, שם הם מוצאים מזון בזמינות גבוהה ומקומות מסתור טובים שיגנו עליהם מפני סכנות פוטנציאליות.

עקרבים בבית

זה לא אומר שלא ייתכן מצב של הימצאות עקרבים בבית באופן מוחלט. במידה והעקרבים מתקשים למצוא מזון או מקומות מסתור בחוץ, או שהם מזהים בסביבה החיצונית של הבית תנאי שטח אידאליים שעונים לצורכי הקיום שלהם, הם בהחלט עלולים להיכנס לבית כדי לחפש בו מזון או מחילות מסתור לקינון.

סוגי עקרבים

רוב האנשים חושבים שכל העקרבים ארסיים ומסוכנים, אך למעשה רוב סוגי העקרבים אינם ארסיים ומסוכנים כלל. עקרב צהוב הוא הסוג המסוכן ביותר של עקרבים, יש לו ארס קטלני שעלול להביא למוות על ידי עקיצה. סוגי עקרבים נוספים שאינם נחשבים למסוכנים וארסיים מהווים גם הם למטרד וסכנה, אמנם לא סכנת מוות אך עקיצת עקרב בהחלט יכולה להביא לפצע נפוח ולתגובה אלרגית לא נעימה בכלל.

נגן וידאו

העקרב השחור ידוע ביכולת עקיצה מכאיבה במיוחד, אף על פי שהוא לא מסוכן ואין לו ארס קטלי שעובר על ידי עקיצה. מאחר ושעות הפעילות של העקרבים זה במשך הלילה, יהיה קשה מאוד לזהות הימצאות של עקרבים בבית ואת החשיפה להימצאותם נגלה רק ברגע שמישהו נעקץ על ידם.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הרחקת עקרבים מהבית

מסוכנים או לא, העקרבים מספיק מפחידים כדי שברגע שאתם מבחינים בהימצאותם של עקרבים בבית מומלץ למהר ולהתקשר לחברת הדברה מקצועית המתמחה בביצוע נכון של הדברת עקרבים בבית. הדברה מקצועית תביא לחיסול נגיעות קיימת של עקרבים במקום, ולתוצאה יעילה של הרחקת עקרבים נוספים שעלולים להגיע ולקנן באזור הבית בעתיד.

מדביר עקרבים מוסמך

הדברת עקרבים מקצועית חייבת להיעשות על ידי מדביר עקרבים מוסמך, מדביר עקרבים שיש לו גם ניסיון בעבודת שטח והוא מכיר את אורח חייהם של העקרבים ואת שעות הפעילות שהם יוצאים למרחב החיצוני. פעולת הדברה מקצועית נגד עקרבים תוכל להיעשות רק ע"י שימוש בחומרי הדברה מורשים.

חומרי הדברה מורשים אינם נמכרים לקהל הרחב באופן פרטי, רק חברות הדברה מוסמכות יכולות לקנות את חומרי ההדברה הללו, תוך הקפדה על שימוש של חומרי הדברה ירוקה משולבת ושמירה אחראית על סביבה נקייה ובטוחה.

ריסוס נגד עקרבים

ריסוס לבית אינו יעיל כפתרון הדברה נגד עקרבים בבית, זאת מאחר והחומרים המשמשים לריסוס נגד מזיקים לא מסוגלים להחזיק מעמד למשך זמן רב בשטחי חוץ פתוחים. כאשר מדובר בשטח פתוח, זמן קצר לאחר הטמעת חומרי הריסוס במקום הם יתנדפו ויאבדו מאפקט ההדברה שלהם.

ריסוס נגד עקרבים בשטח פתוח יתנדף הרבה לפני שהעקרבים ינסו לצאת מהמחילות ויבואו במגע ישיר עם חומרי ההדברה. הדברה נגד עקרבים צריכה להיעשות בשימוש של חומרי הדברה מיוחדים המותאמים לשימוש נגד עקרבים, כאשר רק מדביר עקרבים מקצועי ידע להטמיע את החומרים במקומות ובמינונים הנכונים שיביאו למיגור הנגיעות הקיימת במקום.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על הדברת עקרבים

לרוב עקרבים יימצאו באזורים המאפשרים מסתור קל עם נגישות מהירה אל מעל פני השטח, כך העקרבים יכולים לארוב לטרף שלהם בצורה יעילה שתאפשר להם יציאה מהירה אל עבר הטרף. לאחר שעקרב מזהה טרף בקרבת מקום הוא יתקוף אותו במפתיע ויברח יחד איתו אל תוך המחילה, שם הוא ימשיך להסתתר בצורה בטוחה עד להגעת הטרף הבא.

סלעים או מערום אבנים, הנמצאים במקומות חשוכים ורטובים, יהיו סביבה פורייה לקינון עקרבים בבית. כדי למנוע את הגעתם של עקרבים למתחם כדאי לאטום את החללים שנוצרים בסלעים או באבנים המשמשים אתכם בגינה. ברגע שלא יהיו מחילות למסתור של עקרבים, סביר להניח שהם לא ירצו לקנן ולהתרבות במקום.

כיום מוכרים לנו מעל 1,000 סוגים שונים של עקרבים, במגוון צבעים וגדלים. העקרב הצהוב נחשב למסוכן והקטלני ביותר מבין סוגי עקרבים נפוצים, אך גם עקרבים שחורים או בצבע כחול כהה, חום או אדום, יכולים לגרום לעקיצה כואבת ולנפיחות עם גירוד אלרגי במקום העקיצה.

עקרבים משתייכים למשפחת החרקים של העכבישים, וישנה גם קרבה ביולוגית לקרציות. הימצאותם של עקרבים תהיה לרוב באזורי שטח פתוחים, המהווים תנאי מחייה פוריים עבור סוג חרקים אלו. כמו העכבישים, גם העקרבים מעדיפים לחיות באזורים שבהם ניתן לטרוף במהירות חרקים קטנים.

אזורי שטחים חקלאיים במושבים יהיו בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להתפשטות עקרבים עד למצב של נגיעות עקרבים בבית, דבר המצריך טיפול הדברת עקרבים מקצועי ומהיר על ידי חברת הדברה.

דרך קלה ונוספת לביצוע יעיל של הדברת עקרבים בבית זה באמצעות האויבים הטבעיים של העקרבים – החתולים. חתולים נמצאים תמיד על המשמר והם תמיד אורבים לחרקים קטנים שמנסים לפלוש אל שטח הטריטוריה של הבית בו החתול גדל.

חתולים יעזרו לכם לבצע הרחקת עקרבים בצורה יעילה מאוד, כמו גם הרחקת חרקים מסוגים רבים נוספים. לחתולים יש כישרון מיוחד באיתור וזיהוי של עקרבים וחרקים דומים, בסבלנות רבה הם ימתינו לחרק ויארבו לו עד שיצא אל פני השטח, אז הם יתפסו אותו ויטרפו אותו ללא כל בעיה.

מלכתחילה ברגע שעקרבים יזהו שבאזור יש חתולים, הם ימשיכו בדרכם ולא ייקחו את הסיכון לקנן ולהתרבות בקרבת מקום לחתול.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד עקרבים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולבעלי חיים.

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה.

שירותי הדברת מזיקים

כמו כן, אנו מספקים עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג נוסף, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה, באישור המשרד להגנת הסביבה, ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת על מה שנעשה במתחם. והכי חשוב – עם התחייבות ל – 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם, נחזור ונבצע הדברת מזיקים שוב – בחינם.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת עקרבים

מחיר להדברת עקרבים בבית

  • מחיר הדברת עקרבים בבית: 800 – 400 ₪

שימו לב – חישוב מדויק של עלות ההדברה יקבע לפי גודל השטח של המתחם הנגוע, אופי תנאי השטח במקום ורמת הנגיעות הקיימת.

גור הדברות

צור קשר..

התקשרו כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן