fbpx

הדברת עכבישים

נוכחות מוגברת של עכבישים תימצא לרוב בתוך בתים פרטיים עם נגישות קלה לאזורי הקרקע, ולא בתוך דירות מגורים של בניין. עכבישים ניזונים מטרף של חרקים קטנים ואין להם שום עניין לבוא במגע עם בני אדם.

איך עושים הדברת עכבישים?

מאחר ורוב סוגי העכבישים נחשבים לארסיים ומסוכנים, רצוי מאוד לבצע הדברת עכבישים בבית כדי למנוע כל סיכוי של מגע בין העכבישים ובני הבית.

סוגי עכבישים

כדי להבדיל בין סוגי עכבישים מסוכנים מאוד לבין סוגי עכבישים שאינם מהווים סיכון משמעותי, יש לבחון את צבע העכביש. כאשר אתם נתקלים בעכביש בעל צבע שחור עם כתמים צבעוניים בגוון אדמדם, יש להיזהר ולהזמין שירותי הדברת עכבישים לבית באופן בהול.

יתר סוגי העכבישים המצויים, שברובם בעלי צבע חום אפרפר, מסוכנים לחרקים קטנים אך פחות מסוכנים לבני אדם.

אחת הסיבות הפופולאריות ביותר להזמנת שירותי הדברת עכבישים לבית, היא הלכלוך שהעכבישים יוצרים על ידי טוויית הקורים שלהם. העכביש טווה מערכת קורים סבוכה בפינות אסטרטגיות, כך הוא יוצר מלכודת ללכידת חרקים קטנים, אותם הוא יטרוף מיד כשהם ילכדו בקורים.

מפת עמוד - תוכן עניינים

חומרי הדברה נגד עכבישים

יש לא מעט תכשירים לביצוע הדברת עכבישים באופן עצמאי, אך לעכבישים יש יכולת טובה בהסתתרות ובריחה ממקומות שבהם מתבצעת ההדברה. העכביש מתמקם באזורים שמהם הוא יכול לברוח בקלות, ובנוסף יש לו גם יכולת לקפוץ ממקום גבוה באמצעות השימוש בקורים שהוא טווה ומכין לעצמו מראש. שימוש בחומרי הדברה נגד עכבישים באופן עצמאי מחייב הבנה של אופי העכבישים והטמעת חומרי ההדברה במקומות הנכונים, כדי שיביאו למיגור העכבישים מהמקום.

זכרו שעכבישים לא חייבים ללכת על הקיר באופן ישיר, יש להם יכולת לקפץ ממקום למקום בעזרת החוטים שהם תווים. מיקום הטמעת חומרי ההדברה זו משימה חשובה שחייבת להיעשות באופן אסטרטגי מתוחכם. על ידי מיקום נכון של חומרי ההדברה תוכלו לוודא שהעכביש בא במגע עם החומר וכתוצאה מזה מודבר.

הדברה מקצועית נגד עכבישים

חברות הדברה משתמשות בחומרי הדברה חזקים ויעילים יותר מאלו שתוכלו למצוא לשימוש עצמי בשוק הפרטי, לכן ביצוע מקצועי של הדברת עכבישים על ידי מדביר מוסמך יביא לתוצאות טובות יותר וירחיק את העכבישים בצורה הרבה יותר יעילה. עכבישים יכולים לחדור אל תוך אריזות מזון ולהסתתר מאחורי המגירות במטבח בקלות רבה, דבר שלא יאפשר לכם לראות אותם ויספק להם מזון רב ואפשרות לקנן ולהתרבות במתחם.

הדברה נגד עכבישים צריכה להיעשות באופן יסודי ומקיף שמחסל את כל הנגיעות הקיימת במתחם, רק אז תוכלו למגר את הנגיעות באופן מלא.

בחירת מדביר מקצועי

כשאתם בוחרים חברת הדברה לבית עליכם לוודא שהיא שולחת מדביר מוסמך לביצוע העבודה. חברות הדברה רבות מחזיקות צוות מדבירים גדול ולא תמיד המדביר שישלח אליכם מוסמך לביצוע הדברה נגד אותם סוגי מזיקים שמולם אתם מתמודדים. מדביר מקצועי צריך להתמחות בהדברת מזיקים מהסוג הספציפי שאותו אתם מבקשים להדביר, לכן חשוב לוודא מול חברת ההדברה שאכן היא שולחת אליכם מדביר שמתמחה בביצוע הדברה לסוג המזיק הנ"ל.

כדי לבצע הדברה נגד עכבישים המדביר צריך היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, אך האם זה הופך אותו למדביר עכבישים מומחה? לא תמיד.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על הדברת עכבישים

עכבישים יסתתרו בתוך חריצים קטנים באזורי המשקוף של דלתות הבית, או מאחורי ספרייה או מדפים המאפשרים מסתור קל וטוויה של קורי עכביש ללכידת חרקים. הנגישות המהירה של העכביש למערכת הקורים שהוא טווה חשובה מאוד, זאת מאחר וברגע שחרק נלכד בקורים תתקבל התראה ע"י תזוזת הקורים והעכביש יצא מיד לטרוף את החרק שנלכד.

הדברת עכבישים צריכה להתבצע בשימוש חומרי הדברה המיועדים עבור הדברת עכבישים מקצועית. כמו כן, מיקום חומרי ההדברה חשוב גם הוא על מנת להביא לתוצאה של הדברת עכבישים יעילה. יישום חומרי ההדברה במקומות הנכונים שמשמשים את העכבישים, היא זו שתביא לתוצאות של הדברת עכבישים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן בשמירה על המתחם נקי מעכבישים.

הניסיון זה מה שקובע!

מה שקובע איזה מדביר הוא מומחה בביצוע הדברה נגד עכבישים בבית זה ללא ספק ניסיון השטח וההיכרות שיש לו עם החרק.

הדברת עכבישים יכולה להתבצע על ידי ריסוס של כל הבית, או על ידי טיפול הדברה נקודתי שמכוון למוקדים ספציפיים עם נגיעות. אפשר גם להדביר באמצעות ג'ל הדברה ירוקה טבעי, אותו מורחים על המשקופים ויתר האזורים הנגועים, כך המקום נשמר נקי מעכבישים זמן רב יותר.

מדביר מקצועי יבצע טיפול של הדברה משולבת, כאשר בחלק מהמקומות הוא יעשה טיפול הדברה עם ג'ל ובחלק אחר הוא יבצע ריסוס, כך על ידי שילוב שיטות הדברה שונות יהיה ניתן להגיע לתוצאות הדברה איכותיות ולמיגור מושלם של המזיקים מהמתחם.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש"ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש"ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש"ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברת עכבישים בשימוש שיטות הדברה משולבת כבר למעלה מ – 30 שנים, בהתחייבות לתוצאות הדברה איכותיות שמחזיקות מעמד לאורך זמן רב. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומוסמך, המתמחה במתן שירותי הדברה לבתים פרטיים, דירות בבניין, הדברה לעסקים ושירותי הדברה למשרדים, חנויות ועוד..

אנו פועלים באזור השפלה ואזור המרכז כבר שנים רבות, יש לנו המלצות מלקוחות רבים שחוזרים לקבל את שירותי ההדברה שלנו באופן קבוע מידי שנה. חברת גור הדברות מקפידה להשתמש בחומרי הדברה ירוקה כדי לשמור על סביבה בטוחה ונקייה מחרקים מזיקים, כל המדבירים שלנו עובדים בהיתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה.

צוות מדבירים מקצועי

יש לנו צוות מדבירים מיומן ומנוסה, עם ידע מקצועי נרחב בביצוע הדברת עכבישים יעילה. אנו מתחייבים לתוצאות הדברה יעילות באחריות של – 100%, אם לאחר ביצוע ההדברה מיגור המזיקים לא יתבצע באופן מלא – נחזור ונבצע הדברת מזיקים שוב פעם בחינם.

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, ולבצע עבורכם הדברת עכבישים בצורה מקצועית שתביא למיגור הנגיעות באופן מלא.

  • למידע נוסף אודות החברה, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת עכבישים

מחיר הדברה נגד עכבישים

  • מחיר ריסוס נגד עכבישים לדירת 2 חדרים: 240 ₪
  • מחיר ריסוס נגד עכבישים לדירת 3 חדרים: 260 ₪
  • מחיר ריסוס נגד עכבישים לדירת 4 חדרים: 290 ₪
  • מחיר ריסוס נגד עכבישים לדירת 5 חדרים: 300 ₪
  • ריסוס עכבישים לבית פרטי: 500 – 300 ₪ (תלוי בגודל הבית)

הערה – מחיר הדברת עכבישים יקבע לפי חישוב גודל השטח הנגוע במטר מרובע, המחירים הנ"ל משקפים הערכה כללית.

מחיר הדברת עכבישים בג'ל

  • הדברה טבעית נגד עכבישים לדירת 2 חדרים: 300 – 260 ₪
  • הדברה טבעית נגד עכבישים לדירת 3 חדרים: 350 – 290 ₪
  • הדברה טבעית נגד עכבישים לדירת 4 חדרים: 360 – 320 ₪

הערה – מחיר הדברה נגד עכבישים בשימוש של ג'ל הדברה ירוקה טבעי משתנה בהתאם לרמת הנגיעות במקום. במידה ונדרשת הטמעת כמות גדולה של ג'ל הדברה במקום, המחיר עלול להשתנות והוא יקבע בהתאם לכמות הג'ל הנדרשת.

גור הדברות

צור קשר..

ניתן ליצור קשר ולקבל התייעצות חינם בטלפון

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו