fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

הדברת נמלים לבית פרטי

הדברה נגד נמלים באזור הבית

כאשר בעלי בתים פרטיים מנסים לבצע הדברת נמלים בבית באופן עצמאי, לרוב הם ינסו להדביר רק את הנמלים שהם רואים בתוך הבית. על פני השטח זה נראה ונשמע הגיוני לגמרי, אך למעשה פעולה זו רק תביא להופעה מחודשת ומתוגברת של נמלים בבית, בכמות גדולה יותר מזו שהייתה. ברגע שהנמלה המטילה מזהה שכמות הנמלים הפועלות פחתה, היא תתחיל לייצר נמלים חדשות בכמות מוגברת כדי לוודא את הישרדות הקן ואספקת המזון אליו. הדברה מקצועית נגד נמלים באזור הבית חייבת להיעשות בצורה נכונה ומדויקת, אחרת במקום לחסל את הנמלים במקום אתם עלולים להגדיל את הכמות שלהן.

 

 

הרחקת נמלים מהבית

כדי להביא לתוצאות הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל, חייבים להשתמש בחומרי הדברה מיוחדים המאפשרים השמדה מלאה של הקן ושל הנמלה המטילה. ללא שימוש בחומרי הדברה נכונים, במקום לקבל תוצאה של הרחקת נמלים, תקבלו הפוגה זמנית שאחריה הכמות של נמלים בבית תהיה פי כמה מזו שהייתה לפני כן.

חברת הדברה מומלצת תבצע הרחקת נמלים מהבית באופן כזה שיביא לחיסול הנגיעות הקיימת והשמדת כל קן נמלים בבית ובסביבתו הקרובה, זאת באמצעות שילוב חומרי הדברה טבעיים לחסימת דרכי הגישה של הנמלים וחומרים חזקים במוקדים פעילים.

 

הדברה בריסוס לחצר של הבית

 

הדברת נמלים טבעית

הדרך הטובה ביותר לביצוע מקצועי של הדברת נמלים הוא על ידי שימוש בפיתיון טבעי נגד נמלים, אותו הנמלים יובילו אל תוך הקן במחשבה שהוא מזון ראוי. לאחר שחומר הפיתיון יגיע אל הקן והנמלים יאכלו ממנו, החומר הפעיל יגרום לנמלים לאבד את תחושת התיאבון שלהן ויביא לכך שהן ימותו מחוסר תזונה.

בנוסף להדברת הקן והשמדתו נדרשות גם פעולות של הדברה מונעת נגד נמלים בבית, אותן מבצעים על ידי איטום של כל הסדקים והחריצים המשמשים את הנמלים למעבר מהיר ובטוח משטחי החוץ אל תוך הבית, ולהפך. ללא איטום הסדקים והחריצים בקירות – הנמלים ימצאו דרכים לשרוד ובמהרה תצטרכו לחפש שוב פתרון נגד נמלים בבית.

 

שילוב הדברה ירוקה נגד נמלים

ניתן לשלב גם ג'ל הדברה ירוקה נגד נמלים, אותו מורחים באזורים בעייתיים כמו אזור המטבח או משקופי הדלתות של הבית. השימוש בג'ל הדברה טבעית נגד נמלים יביא לפעולת הרחקת נמלים מהבית ללא כל סיכון של חשיפת בני הבית לחומרי הדברה רעילים ומסוכנים. ברגע שלנמלים לא תהיה גישה אל תוך אזור הבית, הם יחפשו מקום טוב יותר לקנן בו, מקום שבו יש להן זמינות קלה ומהירה למזון איכותי.

 

מה זה הדברה ירוקה נגד מזיקים?

 

ריסוס נגד נמלים

במקרים של נמלים בדירה בבניין, רוב הסיכויים שקן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית או הבניין. כדי לבצע הדברה נגד נמלים בדירה חייבים להשתמש בפעולה של ריסוס לבית, כך יהיה ניתן לפזר את חומרי ההדברה אל תוך החריצים והסדקים בקירות ולהביא למיגור הנמלים מהדירה. כאשר קן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית, במיוחד במקרים של דירה בבניין, סביר להניח שקיימת כמות גדולה של קני נמלים בתוך קירות הבניין.

הדברת נמלים בבניין מגורים יכולה להיות דבר מורכב וכמעט בלתי אפשרי. כדי להצליח בביצוע המשימה חייבים שיתוף פעולה של כל דיירי הבניין, אז נוכל לחסל את כל קני הנמלים שקיימים. בתוך קירות של מבנה ישן הנמלים יכולות למצוא אינספור מחילות ומעברי גישה, בהם הן יבנו מערך מסועף של קנים. כדי להביא לתוצאה של הרחקת נמלים באופן מלא בכל דירות הבניין, חייבים לחסל את כל הנמלים שמקננות בתוך הקיר.

 

אבקה להדברת נמלים בגינה או בבית

 

ריסוס נמלים בדירה

הדברת נמלים על ידי ריסוס מאפשרת פיזור יעיל של חומרי ההדברה אל תוך המקומות הנסתרים שאין יד האדם משגת בהם. בדרך זו של ריסוס נגד נמלים יהיה ניתן למנוע את גישת הנמלים אל תוך הדירה, דבר שיגן על הדירה הספציפית מפני נמלים למשך הזמן שחומרי הריסוס יישארו שם. פעולה זו תעזור לביצוע הדברת נמלים בדירה ספציפית, אך מקור הבעיה עדיין קיים ונגיעות הנמלים תחזור שוב בעתיד ללא טיפול הדברה יסודי ומקיף. בית שנמצא בסביבה עם קני נמלים רבים יהיה חשוף יותר להופעה מחודשת של נמלים בבית.

 

 

כדי לבצע הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל ולהדביר את הנמלים הקיימות במקום, חייבים לבצע ריסוס נגד נמלים בכל אזורי הגישה שדרכן הנמלים מגיעות אל תוך שטח הבית. מקרים של בית פרטי עם גינה יצריכו טיפול הדברה נגד נמלים גם באזור הגינה, אך פעולה זו מצריכה שילוב של שיטות הדברה נוספות וביצוע של ריסוס נגד נמלים בלבד לא יספק פתרון קבוע להרחקת הנמלים.

 

נמלת האש

אחד מסוגי הנמלים הקשות ביותר להדברה זו נמלת האש האדומה. מדובר בנמלים אדומות וקטנטנות, שהגיעו לישראל דרך הובלה של סחורות עץ, ומעבר לעובדה שהן עוקצות ומשאירות סימן של נפיחות כואב על הגוף, הן גם עמידות להישרדות בתנאי שטח קשים ומשתנים. נמלת האש יכולה לקנן בתוך עצים או בתוך אדמה, ובמקרה הצורך היא תהפוך כל משטח אפשרי לקן נמלים פעיל. נמלת האש תעדיף לחיות בגינה, מתחת לאבנים או ליד עצים, אך מאחר והיא מתרבה בקצב מטורף היא תגיע במהירות גם למגע ישיר עם בני האדם במתחם.

 

 

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי המתמחה בשירותי הדברה נגד נמלת האש ויש לו ניסיון בהגעה לתוצאות יעילות של הדברת נמלת האש בבית או בגינה. פעולה מקצועית של הדברת נמלת האש תשלב שיטות הדברה שונות נגד נמלים, על ידי שימוש בחומרי הדברה שמיועדים להדברת נמלת האש באופן ספציפי. ברוב המקרים של מקום עם נמלת האש, יהיו נמלים רבות נוספות שנמצאות בסביבה הקרובה למתחם הנגוע. מאחר ולא ניתן להשמיד את כל הנמלים באזור, הדברת נמלת האש תתייחס לחיסול הנמלים שקיימות במקום וסימון שטח הבית בחומרי הדברה שימנעו מנמלים נוספות להיכנס למתחם.

 

הדברת נמלת האש הקטנה

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
הדברת חולדות במטבח של מסעדה

הרחקת חולדות מהבית

המלצות להדברת חולדות הדברת חולדות או הדברת עכברים בבית פרטי, שונה לגמרי ממקרים של הדברת עכברים וחולדות בבניין מגורים. חולדות בבית פרטי

קרא עוד »
לכידת חולדות בתל אביב בתוך מעלית

חולדת החוף

לחולדת החוף יש כמה שמות שונים, שכולם ניתנו לה כחלק מתיאור הפעילות שלה. השם הראשון של חולדת החוף הוא – חולדה נודדת,

קרא עוד »
מחיר הדברת מכרסמים חולדות ועכברים

עכבר השדה

כשמו כן הוא, עכבר שגדל בשדה ושם הוא מנהל את חייו. עכבר השדה דומה מאוד לעכבר המצוי, רק שבשונה מהעכבר המצוי שפועל

קרא עוד »
הדברת עכברים בבית תמונה

עכבר מצוי

לא לחינם סוג עכברים זה נקרא – "עכבר מצוי". אם נתקלתם בעכבר בבית, סביר להניח שמדובר בעכבר המצוי. אמנם יש לא מעט

קרא עוד »
חולדה מטפסת על חלון דירה

נשיכת חולדה

תושבים רבים במרכז הארץ נתקלים לא פעם בחולדות שמתרוצצות ברחובות העיר. הסיבה העיקרית להופעתן של החולדות היא עבודות התשתית של הרכבת הקלה,

קרא עוד »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד גוקים מכל הסוגים

ג'וקים בראשון לציון

הדברת ג'וקים בראשון לציון ערים כמו ראשון לציון, שמלאות בבתי תושבים וגם בעסקים רבים ואזורי מסחר ותעשייה, מחייבת שימוש בחומרי הדברה ירוקה,

קרא עוד »
לוכד עכברים וחולדות במרכז

מכרסמים ביתיים

מכרסמים ביתיים ישנם סוגי מכרסמים שהסתגלו לאורח החיים הבייתי והתרגלו למצוא כל מה שנדרש להם בסביבה שקרובה לאזורי הבתים ושכונות המגורים. את

קרא עוד »
לכידת חולדה בבית בתל אביב

לכידת עכברים

לוכד עכברים מומלץ בשונה מחולדות העכבר הוא חיה מאוד פחדנית, דבר שגורם לה לפעול פעמים רבות מתוך לחץ וחרדה, לכן שימוש של

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן