fbpx

הדברת נמלים לבית פרטי

הדברה נגד נמלים באזור הבית

כאשר בעלי בתים פרטיים מנסים לבצע הדברת נמלים בבית באופן עצמאי, לרוב הם ינסו להדביר רק את הנמלים שהם רואים בתוך הבית. על פני השטח זה נראה ונשמע הגיוני לגמרי, אך למעשה פעולה זו רק תביא להופעה מחודשת ומתוגברת של נמלים בבית, בכמות גדולה יותר מזו שהייתה. ברגע שהנמלה המטילה מזהה שכמות הנמלים הפועלות פחתה, היא תתחיל לייצר נמלים חדשות בכמות מוגברת כדי לוודא את הישרדות הקן ואספקת המזון אליו. הדברה מקצועית נגד נמלים באזור הבית חייבת להיעשות בצורה נכונה ומדויקת, אחרת במקום לחסל את הנמלים במקום אתם עלולים להגדיל את הכמות שלהן.

 

 

הרחקת נמלים מהבית

כדי להביא לתוצאות הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל, חייבים להשתמש בחומרי הדברה מיוחדים המאפשרים השמדה מלאה של הקן ושל הנמלה המטילה. ללא שימוש בחומרי הדברה נכונים, במקום לקבל תוצאה של הרחקת נמלים, תקבלו הפוגה זמנית שאחריה הכמות של נמלים בבית תהיה פי כמה מזו שהייתה לפני כן.

חברת הדברה מומלצת תבצע הרחקת נמלים מהבית באופן כזה שיביא לחיסול הנגיעות הקיימת והשמדת כל קן נמלים בבית ובסביבתו הקרובה, זאת באמצעות שילוב חומרי הדברה טבעיים לחסימת דרכי הגישה של הנמלים וחומרים חזקים במוקדים פעילים.

 

הדברה בריסוס לחצר של הבית

 

הדברת נמלים טבעית

הדרך הטובה ביותר לביצוע מקצועי של הדברת נמלים הוא על ידי שימוש בפיתיון טבעי נגד נמלים, אותו הנמלים יובילו אל תוך הקן במחשבה שהוא מזון ראוי. לאחר שחומר הפיתיון יגיע אל הקן והנמלים יאכלו ממנו, החומר הפעיל יגרום לנמלים לאבד את תחושת התיאבון שלהן ויביא לכך שהן ימותו מחוסר תזונה.

בנוסף להדברת הקן והשמדתו נדרשות גם פעולות של הדברה מונעת נגד נמלים בבית, אותן מבצעים על ידי איטום של כל הסדקים והחריצים המשמשים את הנמלים למעבר מהיר ובטוח משטחי החוץ אל תוך הבית, ולהפך. ללא איטום הסדקים והחריצים בקירות – הנמלים ימצאו דרכים לשרוד ובמהרה תצטרכו לחפש שוב פתרון נגד נמלים בבית.

 

שילוב הדברה ירוקה נגד נמלים

ניתן לשלב גם ג’ל הדברה ירוקה נגד נמלים, אותו מורחים באזורים בעייתיים כמו אזור המטבח או משקופי הדלתות של הבית. השימוש בג’ל הדברה טבעית נגד נמלים יביא לפעולת הרחקת נמלים מהבית ללא כל סיכון של חשיפת בני הבית לחומרי הדברה רעילים ומסוכנים. ברגע שלנמלים לא תהיה גישה אל תוך אזור הבית, הם יחפשו מקום טוב יותר לקנן בו, מקום שבו יש להן זמינות קלה ומהירה למזון איכותי.

 

מה זה הדברה ירוקה נגד מזיקים?

 

ריסוס נגד נמלים

במקרים של נמלים בדירה בבניין, רוב הסיכויים שקן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית או הבניין. כדי לבצע הדברה נגד נמלים בדירה חייבים להשתמש בפעולה של ריסוס לבית, כך יהיה ניתן לפזר את חומרי ההדברה אל תוך החריצים והסדקים בקירות ולהביא למיגור הנמלים מהדירה. כאשר קן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית, במיוחד במקרים של דירה בבניין, סביר להניח שקיימת כמות גדולה של קני נמלים בתוך קירות הבניין.

הדברת נמלים בבניין מגורים יכולה להיות דבר מורכב וכמעט בלתי אפשרי. כדי להצליח בביצוע המשימה חייבים שיתוף פעולה של כל דיירי הבניין, אז נוכל לחסל את כל קני הנמלים שקיימים. בתוך קירות של מבנה ישן הנמלים יכולות למצוא אינספור מחילות ומעברי גישה, בהם הן יבנו מערך מסועף של קנים. כדי להביא לתוצאה של הרחקת נמלים באופן מלא בכל דירות הבניין, חייבים לחסל את כל הנמלים שמקננות בתוך הקיר.

 

אבקה להדברת נמלים בגינה או בבית

 

ריסוס נמלים בדירה

הדברת נמלים על ידי ריסוס מאפשרת פיזור יעיל של חומרי ההדברה אל תוך המקומות הנסתרים שאין יד האדם משגת בהם. בדרך זו של ריסוס נגד נמלים יהיה ניתן למנוע את גישת הנמלים אל תוך הדירה, דבר שיגן על הדירה הספציפית מפני נמלים למשך הזמן שחומרי הריסוס יישארו שם. פעולה זו תעזור לביצוע הדברת נמלים בדירה ספציפית, אך מקור הבעיה עדיין קיים ונגיעות הנמלים תחזור שוב בעתיד ללא טיפול הדברה יסודי ומקיף. בית שנמצא בסביבה עם קני נמלים רבים יהיה חשוף יותר להופעה מחודשת של נמלים בבית.

 

 

כדי לבצע הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל ולהדביר את הנמלים הקיימות במקום, חייבים לבצע ריסוס נגד נמלים בכל אזורי הגישה שדרכן הנמלים מגיעות אל תוך שטח הבית. מקרים של בית פרטי עם גינה יצריכו טיפול הדברה נגד נמלים גם באזור הגינה, אך פעולה זו מצריכה שילוב של שיטות הדברה נוספות וביצוע של ריסוס נגד נמלים בלבד לא יספק פתרון קבוע להרחקת הנמלים.

 

נמלת האש

אחד מסוגי הנמלים הקשות ביותר להדברה זו נמלת האש האדומה. מדובר בנמלים אדומות וקטנטנות, שהגיעו לישראל דרך הובלה של סחורות עץ, ומעבר לעובדה שהן עוקצות ומשאירות סימן של נפיחות כואב על הגוף, הן גם עמידות להישרדות בתנאי שטח קשים ומשתנים. נמלת האש יכולה לקנן בתוך עצים או בתוך אדמה, ובמקרה הצורך היא תהפוך כל משטח אפשרי לקן נמלים פעיל. נמלת האש תעדיף לחיות בגינה, מתחת לאבנים או ליד עצים, אך מאחר והיא מתרבה בקצב מטורף היא תגיע במהירות גם למגע ישיר עם בני האדם במתחם.

 

 

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי המתמחה בשירותי הדברה נגד נמלת האש ויש לו ניסיון בהגעה לתוצאות יעילות של הדברת נמלת האש בבית או בגינה. פעולה מקצועית של הדברת נמלת האש תשלב שיטות הדברה שונות נגד נמלים, על ידי שימוש בחומרי הדברה שמיועדים להדברת נמלת האש באופן ספציפי. ברוב המקרים של מקום עם נמלת האש, יהיו נמלים רבות נוספות שנמצאות בסביבה הקרובה למתחם הנגוע. מאחר ולא ניתן להשמיד את כל הנמלים באזור, הדברת נמלת האש תתייחס לחיסול הנמלים שקיימות במקום וסימון שטח הבית בחומרי הדברה שימנעו מנמלים נוספות להיכנס למתחם.

 

הדברת נמלת האש הקטנה

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג’וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני “תיקן גרמני” הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
מלכודות נגד מכרסמים - לוכד עכברים או לוכד חולדות

לוכד עכברים מומלץ

טיפים למציאת לוכד עכברים מומלץ המכרסמים הנפוצים ביותר בישראל הם העכברים. למראית עין הם נראים קטנים ומפוחדים, נראה כמעט שאין מה לחשוש

קרא עוד »
חייגו