הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים

יונים אוהבות להקים את הקן שלהן במעלה המרזב של גג הבית, על אדן החלון ובתוך מסתורי הכביסה, הן מוצאות שם פינה נחמדה ושקטה בה הן יכולות להטיל ביצים ולאפשר סביבה מוגנת לגוזלים הרכים, היונה היא סמל השלום וזה יכול להישמע כמו סיפור רומנטי מאוד מאוד נחמד לולא כמה בעיות שנוצרות לנו עכב כך. הבעיה הראשונה והחמורה ביותר שמצריכה הדברת כיני יונים – היא כיני היונים. פתאום מגרד לנו בגוף ואנחנו לא רואים שום סיבה הגיונית לגירודים האלו. כיני היונים כמעט בלתי נראים לעיני האדם והן מטיילות על קירות הבית בחיפוש אחרי מקור שממנו יוכלו לשאוב דם. היישר מפינת החמד של היונים בגג הבית מטיילת לה הכינה על קירות הבית ודרך החלון בחדר השינה היא מוצאת את דרכה אל המיטה או ארון הבגדים וכך היא מוצאת את דרכה אל גופנו המתגרד.

כיני יונים מסוכנות מאוד לאדם!

כיני היונים מסוכנות מאוד לאדם וכל בית חייב לבצע הדברת כיני יונים !!!

הכינה קטנה מאוד ובחיפוש שלה אחרי דם היא יכולה גם להיכנס דרך האוזניים או פתחים אחרים בגוף למקומות בהם היא יכולה ליצור דלקת וזיהום חמור שעלול להוביל לנזק רפואי של ממש. כיני היונים מתיישבות מתחת לכנפי היונה וכך הן עוברות לקן וממנו לקירות הבית שלנו, העקיצה על ידי כיני היונים יכולה לגרום לגירוי ופריחה ואף לדלקות עיניים שנובעות מריר כיני היונים. הכינה יכולה לטייל מרחק רב על הקירות כך שגם אם הקן נמצא גבוהה גבוהה בעליית הגג הוא עדיין מהווה מקור לעקיצת כיני היונים ולנזק שהן גורמות. אין יונה שאין לה כיני יונים, הכינים נמצאים על כל היונים כך שבמידה ויש לכם קן של יונים מעל הבית אתם נדרשים לבצע הדברה נגד כיני יונים באופן מהיר.

 

 

שיטות הדברה נגד כיני יונים

הדברת כיני יונים מתבצעת לרוב על ידי ריסוס, זו הדרך היעילה ביותר לקטול את כיני היונים אך כמובן שמקור הבעיה עדיין נשאר קן היונים וגם בו צריך לטפל. את הרחקת היונים ניתן לבצע לבד על ידי ציוד המיועד לכך: קיימים דוקרנים ורשתות שמיועדות לכך אותם ניתן לרכוש בכל חנות ואף להתקין אותם לבד. צוות המדבירים המקצועי שלנו ייתן לכם הסבר מפורט לגבי המשך הטיפול בהרחקת היונים באמצעים ירוקים וידידותיים לסביבה כך שהבעיה לא תחזור על עצמה שוב פעם אך במידה והבעיה כבר קיימת אין מנוס וחייבים להדביר נגד כיני יונים כדי למנוע כל סיכוי שהם נמצאים בקרבת מקום ויכולים לגרום נזק בריאותי לנו ולילדינו.

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  הדברת כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

מחיר הדברת כיני יונים


מחיר הדברת כיני יונים


טיפול הדברה לדירת 2 חדרים : 250 ש”ח

טיפול הדברה לדירת 3 חדרים : 280 ש”ח

טיפול הדברה לדירת 4 חדרים : 320 ש”ח

טיפול הדברה לדירת 5 חדרים : 350 ש”ח

 

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המקום הנגוע במטר מרובע.
לפרטים נוספים, לחצו כאן – מחירון הדברה מלא

 

מחפשים מדביר מומלץ להדברת כיני יונים בבית במחיר זול ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

הדברה בתל אביב