fbpx

הדברת כיני יונים

יונים אוהבות להקים את הקן שלהן במעלה המרזב של גג הבית, על אדן החלון ובתוך מסתורי הכביסה, הן מוצאות שם פינה נחמדה ושקטה בה הן יכולות להטיל ביצים ולאפשר סביבה מוגנת לגוזלים הרכים, היונה היא סמל השלום וזה יכול להישמע כמו סיפור רומנטי מאוד מאוד נחמד לולא כמה בעיות שנוצרות לנו עכב כך.
הבעיה הראשונה והחמורה ביותר שמצריכה הדברת כיני יונים – היא כיני היונים.

מתי נתחיל להבחין בבעיה?

פתאום מגרד לנו בגוף ואנחנו לא רואים שום סיבה הגיונית לגירודים האלו. כיני היונים כמעט בלתי נראים לעיני האדם והן מטיילות על קירות הבית בחיפוש אחרי מקור שממנו יוכלו לשאוב דם. היישר מפינת החמד של היונים בגג הבית מטיילת לה הכינה על קירות הבית ודרך החלון בחדר השינה היא מוצאת את דרכה אל המיטה או ארון הבגדים וכך היא מוצאת את דרכה אל גופנו המתגרד.

כיני יונים מסוכנות מאוד!

כיני היונים מסוכנות מאוד לאדם. כל בית שסובל מנגיעות חייב לבצע הדברת כיני יונים !!!

הכינה קטנה מאוד ובחיפוש שלה אחרי דם היא יכולה גם להיכנס דרך האוזניים או פתחים אחרים בגוף למקומות בהם היא יכולה ליצור דלקת וזיהום חמור שעלול להוביל לנזק רפואי של ממש. כיני היונים מתיישבות מתחת לכנפי היונה וכך הן עוברות לקן וממנו לקירות הבית שלנו, העקיצה על ידי כיני היונים יכולה לגרום לגירוי ופריחה ואף לדלקות עיניים שנובעות מריר כיני היונים.

הכינה יכולה לטייל מרחק רב על הקירות כך שגם אם הקן נמצא גבוהה גבוהה בעליית הגג הוא עדיין מהווה מקור לעקיצת כיני היונים ולנזק שהן גורמות. אין יונה שאין לה כיני יונים, הכינים נמצאים על כל היונים כך שבמידה ויש לכם קן של יונים מעל הבית אתם נדרשים לבצע הדברה נגד כיני יונים באופן מהיר.

מפת עמוד - תוכן עניינים

הדברה נגד כיני יונים

ברוב המקרים כאשר אנשים מזמינים שירותי הדברת מזיקים מהסוג של הדברת כינים, יהיו אלו כיני יונים שהתפשטו אל המרחב הפנימי של הבית. יונים אוהבות לקנן באזורי עליית הגג של בתים פרטיים או בפינות מסתור באזור החיצוני של הגינה, משם מתפשטות כיני יונים לבית. בהתחלה קשה לזהות ולהבין שמדובר בנגיעות של כינים, מדובר בכינים קטנות מאוד והן בלתי נראות לעין אנושית. לאחר גירודים מטרידים והופעת פריחה על העור, יהיה ניתן להבין שמשהו לא כשורה ויש במקום נגיעות של חרק מזיק שצריך להדביר.

בנוסף לביצוע הדברת כיני יונים באזור הבית, חייבים גם לבצע פעולה של הרחקת יונים באופן קבוע מהמתחם. במידה והיונים יוכלו לחזור ולקנן באזור הבית, גם הופעת הכינים תחזור יחד איתן. הדברת כיני יונים מקצועית ויסודית חייבת להתייחס גם למיגור מקור הנגיעות, רק ככה תוכלו לקבל אפקט הדברה יעיל שמחזיק לאורך זמן.

הדברה נגד כינים בגינה

במקרים של הופעת כינים על צמחים או פרחים בגינה של הבית, סביר להניח שמדובר בנגיעות של כנימות ולא כינים. ההבדל בין כנימות לכינים משמעותי מאוד – כנימות לא פוגעות בבני אדם ולא מהוות סיכון עבורם. כיני צמחים מסוכנות מאוד עבור הצמחים בחצר של הבית, תוך זמן קצר הן ישמידו את הצמח ויביאו למותו.

טיפול הדברה נגד כיני צמחים בחצר שונה לחלוטין מטיפול הדברה נגד כינים. את הכנימות גם גנן יכול לחסל. כשמדובר בנגיעות של כינים ולא של כנימות צמחים, הטיפול חייב להיעשות על ידי מדביר מוסמך שמורשה להדברת כיני יונים.

הדברה נגד כינים בבית

אמנם ילדים קטנים וחיות מחמד ביתיות הם קבוצת הסיכון עם הפוטנציאל הגבוה ביותר לנזקים רציניים כתוצאה מחשיפה לכינים, אך ישנם לא מעט מקרים שגם קשישים ואנשים בוגרים רגילים נפגעו באורח קשה כתוצאה מעקיצה של כינים. אם יש לכם חשש לגבי הימצאות של כינים בבית או באזור הגינה, פנו באופן מידי לחברת הדברה מוסמכת שמספקת הדברה נגד כינים. כל רגע שחולף וכינים מתפשטות באזור הבית שלכם, הוא רגע יקר בו אתם ובני ביתכם חשופים לסכנה של ממש.

שיטות הדברה נגד כיני יונים

הדברת כיני יונים מתבצעת לרוב על ידי ריסוס, זו הדרך היעילה ביותר לקטול את כיני היונים אך כמובן שמקור הבעיה עדיין נשאר קן היונים וגם בו צריך לטפל. את הרחקת היונים ניתן לבצע לבד על ידי ציוד המיועד לכך: קיימים דוקרנים ורשתות שמיועדות לכך אותם ניתן לרכוש בכל חנות ואף להתקין אותם לבד.

צוות המדבירים המקצועי שלנו ייתן לכם הסבר מפורט לגבי המשך הטיפול בהרחקת היונים באמצעים ירוקים וידידותיים לסביבה כך שהבעיה לא תחזור על עצמה שוב פעם אך במידה והבעיה כבר קיימת אין מנוס וחייבים להדביר נגד כיני יונים כדי למנוע כל סיכוי שהם נמצאים בקרבת מקום ויכולים לגרום נזק בריאותי לנו ולילדינו.

גור הדברות

הדברת כיני יונים דורשת ניסיון ומיומנות כדי לזהות את כל המקומות הנגועים ולחסל את כל כיני היונים במקום.
בנוסף, יידרש גם טיפול מונע כדי להבטיח שיונים לא חוזרות לקנן במקום.

⊗ ← לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת כיני יונים בבית או בעסק: לחצו כאן

⊗ ← או חייגו לטלפון: 054-3964646

צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם
ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת כיני יונים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על כינים

כשמדובר בהדברת כינים שנעשית על ידי חברת הדברה מקצועית, לא מדובר על הדברת כינים של בני אדם אלא על הדברת כינים של בעלי חיים. לדוגמה: כיני יונים, שמהוות מטרד לבתים פרטיים רבים ולכן ישנו צורך רב בשירותי הדברת כיני יונים לבית ולחצר.

הכינה היא חרק קטן ומזיק שחי על גוף בעל החיים. היא ניזונה מדם שהיא מוצצת על ידי עקיצה או מחומרים אורגניים אחרים הנמצאים בקרקפת או בשכבות השומן של העור. כינים מסתתרות מתחת לשערות של בעל החיים, הן נעות במהירות מעל עור החיה וכך הן מתחמקות מסיכונים שעלולים להביא ללכידתן ומותן.

כינים משתמשות בחלק של הפה כדי לשרוד, אך דווקא בזכות הציפורניים של הרגליים הן מסוגלות להיצמד בצורה חזקה מאוד לגוף, דבר שמקשה מאוד את הסרתן מהעור לאחר שהן זוהו ונלכדו.

לכינים יש גוף דק וקטנטן. אין להן כנפיים והן לא יכולות לעוף או לקפץ. עיקר כושר ההישרדות שלהן הוא בזכות היצמדות הציפורניים לעור החיה, או לשערות שבתוכן הן מתחבאות. מאחר וכינים הן חרק קטן מאוד, גם כאשר הן מטילות ביצים ומהן בוקע זחל שעתיד להתפתח לכינה, הן ייראו אותו הדבר לכל אורך שלבי ההתפתחות שלהן.

סוגי כינים מתחלקים לשניים: הסוג הראשון הוא כינים שחיות על בעלי חיים יונקים, לרוב הכינים הללו יהיו מוצצות דם. והסוג השני הוא כינים שחיות על עופות, לרוב אלו יהיו כינים עוקצות ואת התזונה שלהן הן יקבלו משאריות חומרים אורגניים הנמצאים בנוצות של העוף.

מעבר למטרד שנגרם על ידי עקיצות בעור, ישנו גם סיכון תברואתי בהימצאותן של כינים בבית. כיני יונים מסוגלות להעביר לבני אדם מחלות שונות, בעיקר לילדים קטנים, שמתקשים להתגונן מפני הכינים. תינוק יהיה חסר אונים מול כינים שמחפשות חיבור ליניקת דם.

כינה מסוגלת לחדור לתוך החלק הפנימי של הגוף, דרך האוזן או האף, דבר שעלול לגרום לדלקת קרום המוח ואף למוות. פעולה של הדברת כינים תביא לסילוק כל הכינים מהבית, כך תימנעו מסיכונים מיותרים.

חיות מחמד כגון כלב או חתול, חשופים אף הם לסכנה הגדולה בהימצאותן של כינים בחצר או בבית. הכינים יעבירו לחיות המחמד חיידקים מסוכנים דרך עקיצה, ובכל מגע עם בעלי החיים גם אתם תהיו חשופים.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים:
חייגו לטלפון 054-3964646
או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת כיני יונים

מחיר הדברת כיני יונים

  • טיפול הדברה לדירת 2 חדרים: 260 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 3 חדרים: 290 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 4 חדרים: 350 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 5 חדרים: 400 ש”ח

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המקום הנגוע במטר מרובע.

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ להדברת כיני יונים בבית במחיר זול?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו