fbpx

הדברת כיני יונים

יונים אוהבות להקים את הקן שלהן במעלה המרזב של גג הבית, על אדן החלון ובתוך מסתורי הכביסה, הן מוצאות שם פינה נחמדה ושקטה בה הן יכולות להטיל ביצים ולאפשר סביבה מוגנת לגוזלים הרכים, היונה היא סמל השלום וזה יכול להישמע כמו סיפור רומנטי מאוד מאוד נחמד לולא כמה בעיות שנוצרות לנו עכב כך.
הבעיה הראשונה והחמורה ביותר שמצריכה הדברת כיני יונים – היא כיני היונים.

מתי נתחיל להבחין בבעיה?

פתאום מגרד לנו בגוף ואנחנו לא רואים שום סיבה הגיונית לגירודים האלו. כיני היונים כמעט בלתי נראים לעיני האדם והן מטיילות על קירות הבית בחיפוש אחרי מקור שממנו יוכלו לשאוב דם. היישר מפינת החמד של היונים בגג הבית מטיילת לה הכינה על קירות הבית ודרך החלון בחדר השינה היא מוצאת את דרכה אל המיטה או ארון הבגדים וכך היא מוצאת את דרכה אל גופנו המתגרד.

כיני יונים מסוכנות מאוד לאדם!

כיני היונים מסוכנות מאוד לאדם וכל בית חייב לבצע הדברת כיני יונים !!!

הכינה קטנה מאוד ובחיפוש שלה אחרי דם היא יכולה גם להיכנס דרך האוזניים או פתחים אחרים בגוף למקומות בהם היא יכולה ליצור דלקת וזיהום חמור שעלול להוביל לנזק רפואי של ממש. כיני היונים מתיישבות מתחת לכנפי היונה וכך הן עוברות לקן וממנו לקירות הבית שלנו, העקיצה על ידי כיני היונים יכולה לגרום לגירוי ופריחה ואף לדלקות עיניים שנובעות מריר כיני היונים.

הכינה יכולה לטייל מרחק רב על הקירות כך שגם אם הקן נמצא גבוהה גבוהה בעליית הגג הוא עדיין מהווה מקור לעקיצת כיני היונים ולנזק שהן גורמות. אין יונה שאין לה כיני יונים, הכינים נמצאים על כל היונים כך שבמידה ויש לכם קן של יונים מעל הבית אתם נדרשים לבצע הדברה נגד כיני יונים באופן מהיר.

מפת עמוד - תוכן עניינים

שיטות הדברה נגד כיני יונים

הדברת כיני יונים מתבצעת לרוב על ידי ריסוס, זו הדרך היעילה ביותר לקטול את כיני היונים אך כמובן שמקור הבעיה עדיין נשאר קן היונים וגם בו צריך לטפל. את הרחקת היונים ניתן לבצע לבד על ידי ציוד המיועד לכך: קיימים דוקרנים ורשתות שמיועדות לכך אותם ניתן לרכוש בכל חנות ואף להתקין אותם לבד.

צוות המדבירים המקצועי שלנו ייתן לכם הסבר מפורט לגבי המשך הטיפול בהרחקת היונים באמצעים ירוקים וידידותיים לסביבה כך שהבעיה לא תחזור על עצמה שוב פעם אך במידה והבעיה כבר קיימת אין מנוס וחייבים להדביר נגד כיני יונים כדי למנוע כל סיכוי שהם נמצאים בקרבת מקום ויכולים לגרום נזק בריאותי לנו ולילדינו.

תמונה לזיהוי כיני יונים
כיני יונים

גור הדברות

הדברת כיני יונים דורשת ניסיון ומיומנות כדי לזהות את כל המקומות הנגועים ולחסל את כל כיני היונים במקום. בנוסף, יידרש גם טיפול מונע כדי להבטיח שיונים לא חוזרות לקנן במקום.

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת כיני יונים בבית או בעסק: לחצו כאן

⊗ ← או חייגו לטלפון: 054-3964646

צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם
ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת כיני יונים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים:
חייגו לטלפון 054-3964646
או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת כיני יונים

מחיר הדברת כיני יונים

  • טיפול הדברה לדירת 2 חדרים: 260 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 3 חדרים: 290 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 4 חדרים: 350 ש”ח
  • טיפול הדברה לדירת 5 חדרים: 400 ש”ח

הערה – בכל הדברה מחיר סופי יקבע לפי שטח המקום הנגוע במטר מרובע.

גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ להדברת כיני יונים בבית במחיר זול?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן