fbpx

הדברת זבובים

אחד המזיקים המטרידים ביותר באזורי המחיה של בני האדם הם ללא ספק הזבובים. כל מקום שזבובים יוכלו למצוא בו פסולת או שאריות של חומרים אורגניים שונים, יהפוך מיד למקום אידאלי בו הזבובים ישמחו להטיל ביצים ולבלות שעות רבות. מקום כזה מצריך טיפול הדברת זבובים מקצועי במהירות.

מה הם רוצים הזבובים?

החומרים האורגניים המשמשים את הזבובים כמקור מזון יכולים להיות רבים ומגוונים, בניהם צואה של כלבים או צואה של חיות מחמד נוספים, שאריות של מזון רקוב באזור פח האשפה, והצטברות של פסולת או ריקבון.

הפסולת של החומרים האורגניים משמשת את הזבובים להטלת ביצים, שם יבקעו הרימות ויקבלו תזונה מספקת שתביא אותם לשלב התפתחות בו הזבוב יכול לעוף ולתפקד באופן עצמאי.

אורח חייו של הזבוב

משך זמן התהליך, מבקיעת הביצה ועד להתפתחות הזבוב בתפקוד עצמאי, הוא עד שבועיים. בכל הטלת ביצי זבובים הנקבה תטיל מעל 100 ביצים, שרובם יתפתחו לזבובים תוך כעשרה ימים בממוצע.

משך אורח החיים של הזבוב הוא בין כמה שבועות לכמה חודשים בודדים בלבד, זאת בהתאם לתנאי השטח הסביבתיים שמספקים לזבובים סביבת מחייה טובה יותר או פחות. הליך של הדברת זבובים בבית חייב להתחיל בטיפול סביבתי מונע, על ידי יצירת סביבה שלא מאפשרת התפתחות והתרבות של זבובים באזור הבית.

מפת עמוד - תוכן עניינים

טיפול למניעת זבובים בבית

על ידי שמירה של אזור הבית נקי מזבל וצואה, כמו גם חומרים אורגניים נוספים, תוכלו לבצע הדברת זבובים בבית באופן יעיל. ברגע שתמנעו את התנאים הסביבתיים שמאפשרים לזבובים קינון והתרבות, הזבובים ייעלמו מהמתחם במהירות רבה יחסית. ברוב המקרים האזורים שבהם ישנה סביבה אידאלית להתפשטות של זבובים, הם מקום פחי האשפה, אזור הניקוז של מערכת הביוב, מקומות שבהם נשארות שאריות של מזון, וכדומה..

כדי לבצע הדברת זבובים בבית באופן יעיל, אפשר להציב מלכודת זבובים ביתית שתלכוד את הזבובים הראשונים שמגיעים לאזור הבית וכך תמנעו מצב של קינון והתפשטות זבובים נוספים במתחם.

ניצול תנאי הסביבה בחכמה

זבובים רגישים לתנאי חום קיצוניים, לכן במקרים רבים הימצאותם של זבובים בבית היא רק למשך זמן קצר במהלך שעות היום, כאשר הם מחפשים מקום מוצל להסתתר בו מחום השמש. הצבת מלכודת זבובים באותם אזורים מוצלים שאליהם הזבובים מגיעים, תביא לתוצאות יעילות מאוד של הרחקת זבובים מהבית ומהסביבה הקרובה לו.

ישנן גם מלכודות זבובים שמיועדות לשימוש בשטח החיצוני של האזור שמקיף את הבית. מלכודות זבובים אלו מפיצות ריח של ריקבון, שנוצר על ידי חום השמש. לאחר שהזבובים נמשכים אל המלכודת הם לא יכולים לצאת וכך הם מתים.

הסכנה שזבובים מייצרים

מאחר ואורח החיים הטבעי של הזבובים גורם להם לבוא במגע ישיר עם פסולת וריקבון של חומרים אורגניים שונים, בניהם – צואה, פגרים מתים של חיות, זבל רקוב והפרשות מזוהמות. הימצאותם של זבובים בבית מאפשרת התפשטות של חיידקים מסוכנים שעלולים לגרום לבני אדם מחלות מעיים. ברגע שיש זבובים בבית חייבים לבצע טיפול הדברה מהיר, יסודי ומקצועי. טיפול מהיר ימנע התפשטות של חיידקים ומחלות שהזבובים עלולים לפזר בבית.

ברגע שזבוב מצליח להיכנס לתוך הבית, הוא יתעופף במקום ויבוא במגע עם מזון המשמש למאכל. כשזבוב עומד על אוכל שבני הבית צורכים, הוא מעביר דרך האוכל סוגים רבים של חיידקים. כשבני הבית יאכלו מהמזון הנגוע, החיידקים בקלות יכנסו אל תוך מערכת העיכול ויגרמו לזיהום במעיים. חיידקים וטפילי מעיים עלולים לשבש את הפעילות התקינה של מערכות הגוף ואף לגרום מחלות מסוכנות.

ריסוס נגד זבובים

אחת משיטות ההדברה היעילות ביותר נגד זבובים בבית או בסביבה הקרובה לו, היא על ידי טיפול ריסוס לבית. הדברת זבובים על ידי ריסוס לבית תאפשר התפשטות של חומר ההדברה בכל האזורים הנסתרים שעלולים לשמש את הזבובים למסתור בזמן הריסוס.

האופי הייחודי של הדברת זבובים בריסוס מאפשר כיסוי נרחב של כל האזורים במתחם הנגוע, כך נוכל לקטול את הנגיעות הקיימת של זבובים בבית או בחצר, ולבצע הרחקת זבובים שעלולים להגיע בהמשך. פעולת הדברה של ריסוס נגד זבובים תהיה יעילה לאורך זמן כאשר היא מתבצעת בתוך האזור הפנימי של הבית. בשטח החיצוני נדרשות פעולות הדברה מונעת – מומלץ להציב במקום מלכודת זבובים שתמנע התפשטות של זבובים חדשים המגיעים לאזור.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות על הדברת זבובים

כן. ניתן לבצע ריסוס נגד זבובים בשימוש של חומרי הדברה ירוקה המבוססים על פירתרואידים. חומרי הדברה אלו מיוצרים באופן סינתטי והם מחקים את פעולת פרח החרצית שמטבעו דוחה חרקים. החומר הטבעי שמופק מפרח החרצית בעל יכולות הדברת חרקים כשהוא מרחיק מזיקים באופן טבעי לגמרי.

החומר הסינתטי שמיוצר לצורכי הדברה נמצא יעיל יותר מהחומר הטבעי שמפיק פרח החרצית. מדביר מקצועי ידע לשלב חומרי הדברה ירוקה אלו יחד עם חומרים נוספים לצורך הגברת היעילות. את תערובת חומרי ההדברה ניתן לרסס בחצר או בבית. דרך זו מאפשרת ריסוס נגד זבובים באופן גם יעיל וגם בטוח לסביבה.

ריסוס לבית נעשה על ידי פיזור של חומרי הדברה המרוססים אל עבר מוקדי הנגיעות. מטבע הדברים השימוש של ריסוס מחוץ לבית יהיה פחות יעיל לאורך זמן. התנאים הסביבתיים באזורי החוץ יביאו להיעלמות ושקיעה של חומרי הריסוס בטבע הפתוח. ברגע שחומרי ההדברה יספגו בשטח, האפקט שלהם יפחת ובמשך הזמן הם יאבדו את יעילותם.

נשמח להעניק לכם שירותי הדברה מקצועיים ולהביא למיגור מוחלט של הזבובים במתחם. יש לנו המלצות מאלפי לקוחות מרוצים שקיבלו בעבר שירותי הדברה מצוות המדבירים שלנו. אחרי שתנסו, אין לנו ספק שגם אתם תהפכו ללקוחות מרוצים.

מחיר הדברת זבובים בבית או בחצר יקבע בהתאם לגודל שטח המתחם ורמת הנגיעות הקיימת במקום. אזורים החשופים להתחדשות הנגיעות בקלות, יצריכו המשך טיפול מונע באופן שוטף. כמובן שמדביר מוסמך יספק לכם את כל הציוד הנדרש וידריך אתכם מה בדיוק עליכם לעשות.
טווח המחירים להדברת זבובים ינוע בין 300 ₪ ל – 700 ₪. העלות של מלכודת זבובים לחצר היא 80 ₪.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים. הפרמטרים העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש או אין לבית גינה, הדברת מחסן ריק או מלא בציוד, כל פרט משפיע. שכלול כל הנתונים זה מה שישפיע על קביעת מחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו. לאחר שתענו על כמה שאלות, נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

טווח מחירי הדברה לדירה בלי גינה ינוע בין 240-300 ₪ לדירת 2 עד 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל-800 ₪, במידה ויש גינה וכדומה.

גודל המקום הוא לא המרכיב היחיד שמייקר את המחיר להדברה. יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה מהיתר. לדוגמה: כיני יונים או קרציות, וגם הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד הדברה מיוחד.

כבר למעלה מ- 30 שנים שחברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד זבובים ומזיקים נוספים. יש לנו צוות מדבירים מנוסה שיודע לבצע הדברה באופן יעיל שמביא לתוצאות המחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה לבית כך נמגר את המזיקים ונשמור על סביבה בטוחה.

אנו מספקים שירותי הדברה לבתים פרטיים, לדירה או בניין, הדברה למשרדים, חנויות או עסקים אחרים. נבצע ריסוס לחדרי הזבל או חדרי המדרגות, ריסוס לפתחי הביוב ולכל המקומות שמהם מגיעים מזיקים.

  • למידע נוסף על חברת גור הדברות, לחצו – אודות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת זבובים

מחירי הדברה נגד זבובים בבית

  • מחיר להדברת זבובים בבית: 700 – 300 ₪
  • כלי לכידת זבובים – מלכודת זבובים לבית: 80 ₪

הערה – מחיר הדברת זבובים בבית או בשטח הגינה יכול להשתנות בהתאם לתנאי השטח הקיימים ולרמת הנגיעות של זבובים בשטח המקום ובאזור שמקיף אותו. על מנת לקבל מחיר הדברת זבובים מדויק, מומלץ לפנות אלינו בטלפון ולאחר קבלת מידע ופרטים נוספים נציגנו יוכלו להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת להדברת זבובים במתחם הספציפי שלכם.

גור הדברות

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברת זבובים כבר למעלה מ – 30 שנה. יש לנו צוות מדבירים מקצועי שמעניק טיפולי הדברת זבובים למסעדות, הרחקת זבובים בגני אירועים ואולמות. הרחקת זבובים בגינה של בית פרטי, באזורי מסחר, שטחים ציבוריים או כל שטח פתוח אחר. המדבירים שלנו בעלי הכשרה מקצועית וניסיון רב, בכל הדברה תקבלו התחייבות לתוצאות שמחזיקות למשך זמן.
אנו פועלים בהיתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה – מספר רישיון הדברה: 2031.

צור קשר..

לקבלת פרטים נוספים או הצעת מחיר - התקשרו עכשיו

בגור הדברות מקפידים על שימוש בחומרי הדברה ירוקה, בהתאם לתנאי השטח וסוג המזיקים שצריך להדביר. לצוות שלנו יש ידע נרחב וניסיון בהדברת זבובים בבית, בגינה או בכל שטח פתוח אחר.
אנו מתחייבים לתוצאות הדברה ב – 100% אחריות.
חשוב לציין אצלנו תקבלו אחריות מלאה לעבודה. אם הבעיה לא נפתרה, נבוא שוב לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו