fbpx

הדברת דבורים וצרעות

הדברת צרעות או הדברת דבורים?

דבורים וצרעות הם מסוג המזיקים שלא מתביישים להילחם באדם כדי להגן על הטריטוריה שלהם, הם מסוגלים לעקוץ ולכן מהווים מטרד לבני הבית ובמיוחד לילדים הקטנים שלא תמיד מודעים לסכנה. הדברת דבורים או הדברת צרעות היא עניין הכרחי וחשוב מאוד, כי ברגע שאנו מבחינים בנוכחות המוגברת שלהם אצלנו בגינה או במרפסת, סביר להניח שישנה כוורת דבורים או קן צרעות בקרבת מקום.

הופעתם של דבורים וצרעות בקצב מוגבר, זה הסימן הראשון שמעיד על ביסוס כוורת או קן פעיל ליד הבית.

סוגי צרעות ודבורים

קיימים סוגים שונים של צרעות ודבורים. לרוב ניפגש בדבורת הדבש, בדבור שנקרא בומבוס האדמה ובצרעה המזרחית, כל אלו חיות בלהקות וכאשר הם יזהו איום שמכוון לכוורת שלהן, הם ישלבו כוחות ויתקפו את המפגע הפוטנציאלי. מפגש מסוג זה עלול להיות מסוכן! צרעות בונות קנים במקומות נמוכים בתוך האדמה, בקירות גבס ובמסגרות של תריסים בחלונות.

הדברת קן צרעות בגלילת תריס של חלון

מפת עמוד - תוכן עניינים

ללא פעולת הרחקת צרעות מקצועית באזור הבית, הסיכוי שילד המשחק בגינה יפגוש בטעות קן צרעות ויהיה קרבן למתקפת צרעות הוא גבוה. בניגוד לצרעות, דבורים בונים את הכוורת שלהם בגובה, אך גם במפגש מסוג זה עם כוורת דבורים ישנו סיכון ממשי של פגיעה.

ילדים שמשחקים בגינה יכולים לפגוע בכוורת או בקרבתה עם כדור, דבר שיתפרש על ידי הדבורים כאיום של מתקפה פוטנציאלית ויגרום לתגובת שרשרת לא נעימה בכלל.

הדברת דבורים או הדברת צרעות בבית או בגינה היא עניין חשוב שיכול למנוע המון עגמת נפש ליושבי הבית. הרחקת צרעות ודבורים מהבית זה עניין שדורש טיפול מיידי, לפני התרבות קן הצרעות והדבורים והתפזרותם באזורים שונים של שטח הבית.

שיטות הדברה שונות

קיימות שיטות שונות עבור הדברת דבורים או הדברת צרעות, בהתאם לתנאי השטח ורמת הנגיעות שקיימת במקום. כאשר זיהינו כוורת של דבורים או קן צרעות פעיל, ניתן לבצע הדברה נגד צרעות או נגד דבורים באופן ממוקד על ידי הדברה כימית שתפוזר ישירות על מוקד הגידול שלהן, ישירות על הקן עצמו. שיטה זו תמנע מהן לחזור ולבנות את הקן באותו המקום שוב פעם בעתיד.

שיטה נוספת של הדברה נגד צרעות ודבורים היא הצבת פיתיון מורעל (הרעל במינון נמוך ולכן לא יכול לפגוע בחיות המחמד), שאליו יגיעו הדבורים או הצרעות גם כשאנחנו לא יודעים היכן ממוקם הקן שלהם. קיימות שיטות הדברה ירוקה על ידי הצבת מלכודות שגורמות לדבורים ולצרעות להיכנס אל תוך המלכודת בחיפוש אחרי אוכל, מבלי שמתאפשרת להם יציאה מהמלכודת.

הרחקת צרעות ודבורים לתמיד

מלכודות דבורים וצרעות אמנם עובדות וניתן לגרש בעזרתן את הדבורים והצרעות שתפסנו, אך הן לא פותרות את מקור הבעיה – חיסול הכוורת או הרחקת צרעות קבועה על ידי הדברת קן הצרעות שנמצא באזור הבית. פעמים רבות אנשים סובלים מבעיה של צרעות במזגן וכתוצאה מכך הם רואים נוכחות מוגברת של צרעות באזור החלונות או המרפסת של הבית.

הדברת דבורים - דבורת העץ (דבור)

מדביר צרעות מנוסה יודע שבמקרה של קן צרעות בבית צריך לבדוק קודם לכל את הימצאותן של צרעות במזגן התלוי מחוץ לחלון הדירה, כי צרעות אוהבות מאוד לבנות את הקן בתוך המזגן ולרוב הן מוגנות שם ויכולות לפעול במתחם ללא סיכונים רבים שמאיימים על קיומן.

מדביר מומלץ נגד צרעות

הדברת דבורים או הדברת צרעות מחייבת הבנה של המדביר בנוגע לאופי החיה ודרכי הפעולה שלה. בגור הדברות אנו משלבים פתרונות הדברה ירוקה, שימנעו את חזרת המזיקים לקנן במתחם הפרטי שלכם, בנוסף לשימוש מדויק וממונן של הדברה כימית כדי להשמיד את מקור הכוורת או קן הצרעות, כך שתוכלו לקבל תוצאה מוצלחת של הדברת דבורים או הדברת צרעות באופן יעיל ומקצועי שגם ימנע את חזרתם המחודשת בעתיד.

חברת גור הדברות מבצעת הדברה נגד צרעות ודבורים בדרך ירוקה ככל האפשר, דרך זו תגן על הסביבה ותיצור אזור בטוח ומוגן עבורכם ועבור ילדיכם. בכל מקרה אל תנסו לטפל בבעיה לבד כי אתם עלולים להתמודד עם מתקפת דבורים וצרעות וזו יכולה להיות חוויה מאוד מסוכנת לכם וליושבי הבית.

התקשרו עוד היום לגור הדברות ואנו נשמח לייעץ ולכוון אתכם לכל הפתרונות היעילים והזולים שיביאו לתוצאה יעילה של הרחקת צרעות ודבורים מהבית ויפתרו לכם את הבעיה בצורה מקצועית שתחזיק מעמד לאורך זמן.

  • לקבלת מידע נוסף בנושא הדברת צרעות – לחצו כאן
  • לקבלת מידע נוסף בנושא קן צרעות בבית – לחצו כאן
  • לקבלת מידע נוסף בנושא דבורים וצרעות – לחצו כאן

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

  • לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת צרעות או הדברת דבורים – לחצו כאן

צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת צרעות ודבורים באופן יעיל, מקצועי וזול.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית. חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן.

השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

קן צרעות מסתתר בשטח של בית פרטי

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברת דבורים וצרעות

מחיר הדברת צרעות או הדברת דבורים

מחיר הדברת קן צרעות או קן דבורים בבית תלוי ברמת הנגיעות שקיימת באזור הנגוע. ברוב המקרים צרעות ודבורים בונים כמה קנים באזור שבו הם נמצאים, זאת על מנת שתהיה להם אלטרנטיבה מהירה כאשר מגיע מדביר נגד צרעות ודבורים ומתבצעת מתקפת הדברה נגד הקן.

מחיר הדברת צרעות או הדברת דבורים תלוי בכמות הקנים שנמצאים במקום הנגוע ובסביבתו הקרובה. במקרים של קן צרעות או קן דבורים בודד נדרש רק טיפול נקודתי של הדברה נגד צרעות ודבורים

  • מחיר טיפול בקן דבורים או קן צרעות: 400 – 350 ש”ח
גור הדברות

צור קשר..

מחפשים מדביר מומלץ נגד צרעות או דבורים ?
הדברת דבורים או הדברת צרעות בבית במחירים זולים!

חברת “גור הדברות” מספקת שירותי הדברת מזיקים באזור המרכז ובאזור השפלה, באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בחברת גור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה על כל עבודת הדברה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה עד הסוף, נבוא אליכם שוב פעם לעשות הדברה, והפעם – בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור הדברות מדבירים באהבה.

Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן