הדברת דבורים או הדברת צרעות

הדברת צרעות או הדברת דבורים

דבורים וצרעות הם מסוג המזיקים שלא מתביישים להילחם באדם כדי להגן על הטריטוריה שלהם, הם מסוגלים לעקוץ ולכן מהווים מטרד לבני הבית ובמיוחד לילדים הקטנים שלא תמיד מודעים לסכנה. הדברת דבורים או הדברת צרעות היא עניין הכרחי וחשוב מאוד, כי ברגע שאנו מבחינים בנוכחות המוגברת שלהם אצלנו בגינה או במרפסת, סביר להניח שישנה כוורת דבורים או קן צרעות בקרבת מקום. הופעתם של דבורים וצרעות בקצב מוגבר, זה הסימן הראשון שמעיד על ביסוס כוורת או קן פעיל ליד הבית.

 

סוגי צרעות ודבורים

קיימים סוגים שונים של צרעות ודבורים. לרוב ניפגש בדבורת הדבש, בדבור שנקרא בומבוס האדמה ובצרעה המזרחית, כל אלו חיות בלהקות וכאשר הם יזהו איום שמכוון לכוורת שלהן, הם ישלבו כוחות ויתקפו את המפגע הפוטנציאלי. מפגש מסוג זה עלול להיות מסוכן מאוד!

צרעות בונות קנים במקומות נמוכים בתוך האדמה, בקירות גבס ובמסגרות של תריסים בחלונות. ללא פעולת הרחקת צרעות מקצועית באזור הבית, הסיכוי שילד המשחק בגינה יפגוש בטעות קן צרעות ויהיה קרבן למתקפת צרעות הוא גבוה. בניגוד לצרעות, דבורים בונים את הכוורת שלהם בגובה, אך גם במפגש מסוג זה עם כוורת דבורים ישנו סיכון ממשי של פגיעה. ילדים שמשחקים בגינה יכולים לפגוע בכוורת או בקרבתה עם כדור, דבר שיתפרש על ידי הדבורים כאיום של מתקפה פוטנציאלית ויגרום לתגובת שרשרת לא נעימה בכלל. הדברת דבורים או הדברת צרעות בבית או בגינה היא עניין חשוב שיכול למנוע המון עגמת נפש ליושבי הבית. הרחקת צרעות ודבורים מהבית זה עניין שדורש טיפול מיידי, לפני התרבות קן הצרעות והדבורים והתפזרותם באזורים שונים של שטח הבית.

 

למידע עבור טיפול הדברה נגד קן צרעות בבית, לחצו – קן צרעות בבית

 

 

שיטות הדברה שונות

קיימות שיטות שונות עבור הדברת דבורים או הדברת צרעות, בהתאם לתנאי השטח ורמת הנגיעות שקיימת במקום. כאשר זיהינו כוורת של דבורים או קן צרעות פעיל, ניתן לבצע הדברה נגד צרעות או נגד דבורים באופן ממוקד על ידי הדברה כימית שתפוזר ישירות על מוקד הגידול שלהן, ישירות על הקן עצמו. שיטה זו תמנע מהן לחזור ולבנות את הקן באותו המקום שוב פעם בעתיד. שיטה נוספת של הדברה נגד צרעות ודבורים היא הצבת פיתיון מורעל (הרעל במינון נמוך ולכן לא יכול לפגוע בחיות המחמד), שאליו יגיעו הדבורים או הצרעות גם כשאנחנו לא יודעים היכן ממוקם הקן שלהם. קיימות שיטות הדברה ירוקה על ידי הצבת מלכודות שגורמות לדבורים ולצרעות להיכנס אל תוך המלכודת בחיפוש אחרי אוכל, מבלי שמתאפשרת להם יציאה מהמלכודת.

הרחקת צרעות ודבורים לתמיד

מלכודות דבורים וצרעות אמנם עובדות וניתן לגרש בעזרתן את הדבורים והצרעות שתפסנו, אך הן לא פותרות את מקור הבעיה – חיסול הכוורת או הרחקת צרעות קבועה על ידי הדברת קן הצרעות שנמצא באזור הבית. פעמים רבות אנשים סובלים מבעיה של צרעות במזגן וכתוצאה מכך הם רואים נוכחות מוגברת של צרעות באזור החלונות או המרפסת של הבית. מדביר צרעות מנוסה יודע שבמקרה של קן צרעות בבית צריך לבדוק קודם לכל את הימצאותן של צרעות במזגן התלוי מחוץ לחלון הדירה, כי צרעות אוהבות מאוד לבנות את הקן בתוך המזגן ולרוב הן מוגנות שם ויכולות לפעול במתחם ללא סיכונים רבים שמאיימים על קיומן.

 

פנו לקבלת ייעוץ ממדביר מומחה

לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדברת צרעות או הדברת דבורים לחצו כאן או התקשרו לטלפון 054-3964646
צוות המדבירים שלנו ישמח לענות על כל השאלות שלכם ולהציע לכם מגוון פתרונות להדברת צרעות ודבורים באופן יעיל, מקצועי וזול.

 

סרטון קצר שמראה טיפול בקן צרעות ודבורים בחלון של בית

 

מדביר מומלץ נגד צרעות בבית

הדברת דבורים או הדברת צרעות מחייבת הבנה של המדביר בנוגע לאופי החיה ודרכי הפעולה שלה. בגור הדברות אנו משלבים פתרונות הדברה ירוקה, שימנעו את חזרת המזיקים לקנן במתחם הפרטי שלכם, בנוסף לשימוש מדויק וממונן של הדברה כימית כדי להשמיד את מקור הכוורת או קן הצרעות, כך שתוכלו לקבל תוצאה מוצלחת של הדברת דבורים או הדברת צרעות באופן יעיל ומקצועי שגם ימנע את חזרתם המחודשת בעתיד. חברת גור הדברות מבצעת הדברה נגד צרעות ודבורים בדרך ירוקה ככל האפשר, דרך זו תגן על הסביבה ותיצור אזור בטוח ומוגן עבורכם ועבור ילדיכם.

בכל מקרה אל תנסו לטפל בבעיה לבד כי אתם עלולים להתמודד עם מתקפת דבורים וצרעות וזו יכולה להיות חוויה מאוד מסוכנת לכם וליושבי הבית. התקשרו עוד היום לגור הדברות ואנו נשמח לייעץ ולכוון אתכם לכל הפתרונות היעילים והזולים שיביאו לתוצאה יעילה של הרחקת צרעות ודבורים מהבית ויפתרו לכם את הבעיה בצורה מקצועית שתחזיק מעמד לאורך זמן.

הדברת קן צרעות במזגן חלון של דירה

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה בחולון  ⊗  הדברה בנס ציונה  ⊗  הדברה בגבעתיים  ⊗  הדברה בפתח תקווה  ⊗  הדברה בצפון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

מחיר הדברת צרעות או הדברת דבורים

מחיר הדברת קן צרעות או קן דבורים בבית תלוי ברמת הנגיעות שקיימת באזור הנגוע. ברוב המקרים צרעות ודבורים בונים כמה קנים באזור שבו הם נמצאים, זאת על מנת שתהיה להם אלטרנטיבה מהירה כאשר מגיע מדביר נגד צרעות ודבורים ומתבצעת מתקפת הדברה נגד הקן. מחיר הדברת צרעות או הדברת דבורים תלוי בכמות הקנים שנמצאים במקום הנגוע ובסביבתו הקרובה. 

 

במקרים של קן צרעות או קן דבורים בודד נדרש רק טיפול נקודתי של הדברה נגד צרעות ודבורים,
המחיר עבור טיפול בקן דבורים או צרעות הוא : 400 – 350 ש”ח

 

 

מחפשים מדביר מומלץ נגד צרעות או דבורים ?
הדברת דבורים או הדברת צרעות בבית במחירים זולים!

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
חשוב לציין – בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

 

למידע נוסף בנושא הדברת צרעותלחצו כאן

למידע נוסף בנושא קן צרעות בביתלחצו כאן

למידע נוסף בנושא דבורים וצרעותלחצו כאן

הדברה בתל אביב