fbpx

הדברה נגד חולדות בבית

חולדות בבית

חולדה לא מפחדת מאף אחד, היא לא תהסס לתקוף כלב או חתול ואפילו בן אדם בוגר, ברגע שהיא תרגיש מאוימת או שמישהו מנסה להפריד בינה ובין האוכל שהיא רוצה להשיג, לכן הדברה נגד חולדות בבית זו פעולה שאסור להתמהמה עם הביצוע שלה ויפה שעה אחת קודם. כדי שתוכלו להשיג תוצאה טובה של הדברת כל החולדות במקום, אתם חייבים חברת הדברה מקצועית שיודעת לזהות את מקור החולדות ומעבר לחיסול החולדות שהתמקמו אצלכם בתוך הבית או בחצר, נדרשת גם פעולת מניעה לחדירת חולדות חדשות אל המקום מבחוץ.

בחלק מהמקרים אגף התברואה העירוני יהיה זה שאחראי על מקור הנגיעות מבחוץ ובחלק מהמקרים תצטרכו פשוט לבצע הדברה מונעת כדי להגן על הבית שלכם, בכל מקרה את המידע הנ”ל ואופן הביצוע שנדרש לכם – תוכלו לקבל אצל מדביר חולדות מומלץ ומנוסה שיודע לספק פתרון הדברה רחב ומקיף לפתרון הבעיה בשלמותה.

 

הרחקת חולדות מהבית מדביר תל אביב

 

מניעת חדירת מכרסמים למקום

כדי למנוע חדירה של מכרסמים למקום, עליכם לשמור על כמה כללי יסוד חשובים – מניעת הצטברות של אשפה ופסולת, ואיטום נזילות או תיקון סדקים בחריצים שנפערו. הפסולת והאשפה שיצטברו יהוו מקום מסתור נהדר עבור כל סוגי המכרסמים, בעוד שפסולת אורגנית כגון שאריות של אוכל רקוב וכדומה, תמשוך אליה ג’וקים ועוד חרקים שיהפכו להיות מקור מזון נהדר עבור עכברים וחולדות. מקום שיש בו נזילה לא מטופלת, יאפשר למכרסמים נגישות קלה למקורות מים, דבר שאף הוא הכרחי לצורך הישרדותם של המכרסמים במתחם. כמו כן, גם סדקים וחריצים שנפערו בתשתיות המקום, יאפשרו למכרסמים הגעה למקורות מים ומזון, כמו גם לנקודות מסתור בעת פעילות המתחם, לכן גם מניעתם תהיה פעולה נדרשת לצורך מניעת חדירת מכרסמים למקום.

 

חולדה מתחבאת בתל אביב

 

מחיר לכידת חולדות

מלכודת חולדות סטנדרטית:  50 – 150 ₪

מלכודת רב פעמית:  250 ₪

דמי משלוח:  50 ₪

מחיר הדברת חולדות במחסני מזון, חנויות או מרכזי מסחר:  350 – 700 ₪

 

למידע נוסף על מחירי הדברה לבית – לחצו כאן

למידע מפורט על מחיר הדברת חולדות – לחצו כאן

 

לכידת חולדות ועכברים בבית

מלכודת חולדות לבית - גור הדברות לוכד חולדות בתל אביבחולדה שנלכדת חיה תכרסם את עצמה כדי להשתחרר מהמלכודת ולברוח מהמקום. מלכודת קפיץ תהרוג את החולדה באופן מידי, איך שהיא תיכנס בתוך המלכודת תשתחרר הנצרה והקפיץ יתפוס אותה ולרוב גם יהרוג אותה. מנגד, ישנן מלכודות נגד חולדות ועכברים שרק יתפסו את המכרסם מבלי להביא למותו, הן נקראות מלכודות דבק והן יהיו יעילות בעיקר לצורך לכידת עכברים בבית.

בגלל התעוזה והאגרסיביות של החולדה, היא תצליח ברוב המקרים להשתחרר ממלכודת דבק – גם אם זה יעלה לה בהשארת חלק מגופה במלכודת עצמה. להתאמת מלכודת לתנאי השטח בבית, פנו לשירותי לוכד חולדות ועכברים והתייעצו כיצד הכי טוב לטפל במצב.

המלכודת שתתאים עבור לכידת חולדות בבית נקראת תיבת האכלה. זו מלכודת חכמה שמגיעה עם מנעול ומפתח, לשימוש רב פעמי ומניעת חדירת חולדות לבית וסביבתו. המלכודת בנויה כמו מבוך, כשהיא מאתגרת את האינטליגנציה של החולדה להיכנס פנימה וברגע שהחולדה נכנסה אל הפיתיון הדרך חזרה החוצה חסומה והיא נלכדה חיה בתוך תיבת ההאכלה. אפשר לשחרר אותה בטבע הפתוח – הרחק משכונות המגורים, או שאפשר להטביע אותה עם המלכודת.

 

מלכודת חולדות חכמה עם מנעול

 

גור הדברות – לוכד חולדות מומלץ

חברת “גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במידה והבעיה לא נפתרה – נבוא שוב !
ליצירת קשר והתייעצות חינם, לחצו – צור קשר

או חייגו: 054-3964646

 

לקריאת תוכן נוסף בנושא הדברת חולדות – לחצו כאן

 

לכידת חולדה בבית

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן