fbpx

הדברה לדירה בבניין

הדברה לבניין

ישנם סוגי מזיקים שאופייניים במיוחד לדירות בבניין מגורים משותף, אך לא תמיד אותם מזיקים מהווים סיכון משמעותי ומחייבים טיפול מהיר ויסודי על ידי מדביר מקצועי בראשון לציון. לדוגמה הדברת עש המזון או עש הבגדים, שפעמים רבות ניתן לשים מלכודת קטנה בבית וכך למגר את העש מבלי הצורך להזמין חברת הדברה מקצועית.

אבל ישנם גם מזיקים שחייבים להזמין עבורם מדביר מוסמך ומקצועי, לדוגמה פשפשים או פרעושים בבית או מקרה של קן צרעות במזגן חלון של אחת הדירות בבניין. הדברת צרעות מחייבת חיסול של קן הצרעות שפעיל בקרבת מקום, ובשונה מדבורים הצרעות מקימות הרבה קינים בכל מקום שמזדמן להן וכך הן מגנות על עצמן מפני סכנת חיסול.

 

הדברת קן צרעות בגובה

 

מניעה גם לטווח הרחוק

אחד השירותים הפופולריים ביותר בקרב חברות הדברה בראשון לציון בשנים האחרונות, זה הדברת צרעות בבית פרטי או בדירה בבניין. נדמה שראשון חשופה יותר למזיק המסוכן ובהמון משקי בית עולה צורך קריטי לביצוע הדברת צרעות ודבורים כדי להגן על יושבי הבית מעקיצות כואבות ומסוכנות.

ישנם מקרים של הדברת קן צרעות במזגן חלון שיושב מחוץ לדירה בקיר החיצוני של הבניין, ויש גם לא מעט מקרים של הדברת צרעות שמיקמו את הקן שלהן בתוך תריס גלילה של חלון חשמלי. תפקידו של מדביר מקצועי זה לזהות את כל מוקדי הנגיעות הקיימים ולהתאים טיפול ראוי שיביא למיגור מוחלט של המזיקים הקיימים בזמן הווה ויצירת הגנה מונעת מפני חזרתם של המזיקים בעתיד הקרוב שוב. וודאו שכל חברת הדברה שאתם מזמינים לביצוע הדברת מזיקים בבית, נותנת לכם התחייבות (עדיף בכתב במייל) לאחריות שתקפה למשך זמן מסוים.

 

בצעו השוואה נכונה בין החברות

השוואת מחיר הדברת נמלים גור הדברות אם יש לכם נמלים בבית ואתם רוצים להזמין שירותי הדברת נמלים בראשון לציון, בקשו לקבל הצעת מחיר להדברה מכמה חברות שונות. מי שמציע לכם מחיר הדברה זול בהרבה מכל יתר החברות, סביר להניח שהוא מדביר מתחיל או מישהו שיבצע עבודה לא מספיק מקצועית ובסוף תצטרכו להזמין חברת הדברה נוספת לפתרון הבעיה, אך כדי להבין פערי מחירים בין אותו שירות של הדברת נמלים עליכם לוודא שכל חברת הדברה קיבלה מכם את אותו המידע בדיוק. גם אם חברת הדברה אחת שאלה אתכם שאלות יותר ממוקדות, שכתוצאה מזה הובן לה שמדובר בביצוע הדברת נמלים מורכבת יותר ולכן המחיר יהיה גם יותר יקר, וודאו שאותו מידע עובר גם ליתר החברות וכך תוכלו להשוות את מחירי ההדברה באופן נכון ולסנן.

שימו לב – שכל מקרה של נמלים בבית יכול להיות שונה בתכלית. הדברת נמלים בגינה אינה דומה כלל לעבודה של הדברת נמלים במטבח, זאת מאחר ובמטבח המדביר יצטרך להשתמש בחומרי הדברה ירוקה שלפעמים יקרים יותר מחומרי הדברה שישמשו לטובת הדברת נמלים בגינה. לעומת זאת, הדברת נמלים בגינה עלולה להיווצר כתוצאה מנחילי נמלים שמגיעים לגינה מאזורים חיצוניים שלא תמיד יהיו בשליטתכם ומניעת שובם של הנמלים לגינה יכולה להיות משימה מורכבת הרבה יותר.

 

ריסוס נגד ג’וקים בביוב של בניין

 

גור הדברות – חברת הדברה מומלצת

חברת “גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.
בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במידה והבעיה לא נפתרה – נבוא שוב !
ליצירת קשר והתייעצות חינם, לחצו – צור קשר

או חייגו: 054-3964646

 

לקריאת תוכן נוסף בנושא הדברה – לחצו כאן

מפת עמוד - תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
פוסטים אחרונים
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו
דילוג לתוכן