fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

הדברה ברמת השרון

רמת השרון היא עיר מטופחת במחוז תל אביב. העיר נמצאת בין הרצליה לתל אביב והיא גובלת גם עם הערים הוד השרון ופתח תקווה. אם מיקום מרכזי זה אינו סיבה מספקת לטיפולי תברואה של הדברה ברמת השרון, אז כדאי לדעת שחלק מהקסם של רמת השרון זה האווירה הלא כל כך עירונית של העיר שמעדיפה להישאר מועצה מקומית והתושבים שלה מעדיפים לקרוא לה מושבה כי הם מבינים את הערך של זה. אבל לערך הזה יש גם מחיר..

המחיר הוא התמודדות עם הדברת מזיקים ברמת השרון. הקרבה של המושבה לשדות חקלאיים רבים, בנוסף לעובדה ש – 40% משטחי העיר הם שטחים פתוחים! יחס כזה לא תמצאו בערים נוספות במחוז תל אביב. הופכת אותה למוקד בעייתי עבור מזיקים מסוגים שונים. רמת השרון גם בנויה באופן שמתחבר להרצליה ללא הפסק, כשמצד שני מתקרבת אליה העיר תל אביב שרק תגדיל את התפשטות המזיקים בעיר ותהפוך את הצורך בהזמנת הדברה ברמת השרון לגדול וחשוב יותר.

הדברת מזיקים ברמת השרון

מטבע הדברים בתים פרטיים חשופים יותר לבעיית מזיקים. אמנם יש מזיקים שנהנים מתנאים מצוינים כשהם צריכים להתפשט במרחב של בניין מגורים, עדיין התנאים הסביבתיים של בית פרטי מביאים את הדיירים לחשיפה מוגברת בסיכון של קינון מזיקים במתחם. ברמת השרון יש גם מרכזים מסחריים ואזורי מגורים של בניינים, האזור הרחובות הראשיים – ביאליק, ויצמן, אוסישקין וסוקולוב, נמצא אזור עירוני לגמרי וללא טיפולי הדברת מזיקים ברמת השרון הוא יהפוך בקלות למוקד בעייתי שממנו יתפשטו מזיקים לכל האזורים והשכונות בעיר.

תחזוקה שוטפת להדברת מזיקים

בכל השכונות של רמת השרון צריך לבצע טיפול תחזוקה שוטפת להדברת מזיקים! החל משכונת נווה גן בצידה הדרומי, בוודאי מהצד של מפעלי תע"ש בחלקה הצפוני, וכמובן שגם באזור בית הקברות מורשה שקרוב מאוד לשטחים חקלאיים. למעשה בכל שכונות העיר שירותי הדברת מזיקים זה דבר חשוב – שכונת נווה רסקו, רובע הדר, קריית יערים, רובע גולן, וכל יתר אזורי המגורים ברמת השרון.

Play Video about יונית לוי חדשות ערוץ 2
Play Video about הדברת חרקי מזון במטבח
⊗ ⇐ מחירים מעולים להדברה ברמת השרון: החל מ – 200 ₪
⊗ ⇐ הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה, רישיון מס' 2031
⊗ ⇐ שימוש בשיטות הדברה ירוקה נגד כל סוגי החרקים
⊗ ⇐ 100% אחריות בכל הדברת מזיקים ברמת השרון והסביבה
⊗ ⇐ מדביר מקצועי בזמינות מהירה להדברה בבית, בדירה או בעסק
⊗ ⇐ צוות מדבירים ברמת השרון המתמחים בכל סוגי המזיקים
⊗ ⇐ שירות לקוחות ברמה הכי גבוהה בענף ההדברה בישראל
מפת עמוד - תוכן עניינים

חברת גור הדברות

חברת גור הדברות מחזיקה צוות מדבירים מקצועי ומיומן, המתמחה במתן שירותי הדברה באזור רמת השרון וכל מחוז המרכז. בחברת גור הדברות מציעים שירותי הדברה לבתים פרטיים, הדברה לדירות, מוסדות ציבור וגופים עירוניים, הדברה לעסקים, הדברה למשרדים או מפעלים או חנויות. כמובן שגם הדברה לבניין מגורים או לוועד בית של בניין, הדברה למחסני מזון, אזורי מסחר ותעשייה, ועוד..

אצלנו בגור הדברות בכל הזמנה של הדברה ברמת השרון נתחייב לזמינות גבוהה ונבצע עבודה יסודית ומקיפה להדברת כל המזיקים באזור. נכון שיש כמה חברות הדברה ברמת השרון וכולן מעידות על עצמן שהן חברת הדברה מומלצת ומקצועית, אבל אי אפשר להתווכח עם ניסיון של שנים רבות ואלפי לקוחות מרוצים שהזמינו הדברה ברמת השרון וממליצים על חברת גור הדברות. לא סתם הפכנו לשם דבר ולחברה בעלת מוניטין בכל הקשור להדברה במחוז תל אביב וכל אזור גוש דן.

מתחייבים ל 100% אחריות בכל הדברה

אנחנו מתחייבים ל – 100% אחריות בכל הדברה לדירה, בית פרטי, בניין או עסק, שהצוות שלנו מבצע. אם לאחר שעשינו הדברה עדיין מופיעים במקום חרקים, נחזור ונעשה שוב הדברת מזיקים – והפעם בחינם! יש לנו צוות מדבירים מקצועי ואיכותי, שלא יעזוב את המקום עד שכל המזיקים ימוגרו באופן מוחלט. בכל הזמנה של הדברה ברמת השרון נשלח את המדביר המתאים, שמתמחה בדיוק בסוג המזיקים שצריך להדביר, כך תקבלו תמיד תוצאה מעולה של הדברה איכותית ומקצועית.

הדברה לעסק ברמת השרון

באזור רמת השרון אמנם יש מרכזי מסחר ועסקים רבים, אך בשונה מערים רבות נוספות באזור גוש דן – העסקים ברמת השרון מתאפיינים בכמה קווים מאוד ייחודיים לעיר. העסקים ברמת השרון לרוב יהיו עסקים קטנים, כמו חנויות, מסעדות ובתי קפה, מרכזי תרבות וכדומה.. חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה לעסקים ברמת השרון וטיפול תחזוקה שוטפים למניעת מזיקים במשך כל השנה. אל תחכו למצב בו המזיקים כבר התפשטו במקום, תחזקו את העסק שלכם והזמינו הדברה לעסק מחברת גור הדברות.
Play Video about מנחם הורוביץ בתכנית שווה בדיקה בערוץ 2 - איך עושים הדברה לבית?
Play Video about ריסוס בית נגד צרעות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר להדברה ברמת השרון

מחיר הדברה לדירה או בית פרטי ברמת השרון יקבע לפי גודל הבית, סוג המזיקים שנרצה להדביר, ומצב רמת הנגיעות שקיימת במקום. אם משתמשים בריסוס לבית כשיטת הדברה, קיימות שתי קבוצות של חרקים שישפיעו על הטווח לקביעת מחיר הדברה ברמת השרון. האחת – ריסוס ג'וקים ונמלים, השניה – ריסוס חרקים קטנים כמו עכבישים וכדומה.

כמה עולה הדברה ברמת השרון? מחיר ריסוס לבית ברמת השרון ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ , וכאשר מדובר בהדברה של בית קרקע פרטי מחיר הדברה יכול להגיע גם למעל 500 ₪ , כמובן – בהתאם לגודל הבית והשטח שצריך להדביר.

מחיר הדברת עש ברמת השרון ינוע בין 260 ₪ ל – 360 ₪ , תלוי בסוג העש ובגודל הדירה. מחיר להדברת פשפשים ברמת השרון ינוע בין 270 ₪ ל – 400 ₪ ובמקרה של פשפש המיטה המחיר יהיה 600 ₪ עבור כל חדר נגוע.

שיטות הדברה

אין ספק שהשיטה הנפוצה והיעילה ביותר להדברת מזיקים היא ריסוס לבית. כשעושים ריסוס חומרי ההדברה מתפזרים בצורה מיטבית וחודרים גם אל סדקים ופתחים שאין יד האדם מגיעה אליהם. סיבות אלו מעניקות להדברה בריסוס יתרון חשוב לעומת כל שיטות הדברה אחרות.

מדביר מקצועי

מדביר מקצועי ידע לשלב כמה שיטות הדברה יחד, כדי להגיע לתוצאה האופטימלית והטובה ביותר. גם השימוש במה שנקרא 'הדברה ירוקה' יכול להתבצע באופן של ריסוס, זאת מאחר והדברה ירוקה מתייחסת להגדרת חומרי ההדברה ולא אופן הביצוע.

מלבד ריסוס אפשר לבצע הדברה לבית ברמת השרון גם על ידי שימוש במלכודות, טיפולי תחזוקה מונעת, ועוד מגוון שיטות הדברה עליהן תוכלו לקרוא בהרחבה – בקישור הזה. לקבלת ייעוץ חינם והסבר בכל נושא הקשור להדברה, לרבות זיהוי חרקים על ידי שליחת תמונה לוואטסאפ – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שעה.

Play Video about הדברת פשפש המיטה בקיטור
Play Video about איך עושים הדברה נגד פרעושים

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

Play Video about חולדה נכנסת לדירה דרך תריס חלון

שאלות נפוצות

ריסוס לבית ברמת השרון יעלה בין 200-400 ₪ תלוי בגודל הבית וסוג המזיק. הדברה לבית פרטי תקבע בהתאם לגודל הבית והחצר.

כן. ריסוס הדברה ירוקה נקרא ‘ריסוס ירוק’ , זהו ריסוס המורכב מתערובת חומרי הדברה בריכוז רעלים נמוך.

כן. חברת גור הדברות מעניקה אחריות לכל עבודה. אם המזיקים לא נעלמו נבוא ונעשה שוב הדברה בחינם.

הדברה באמצעות ריסוס תאפשר נגישות למקומות מסתור חבויים, לכן ריסוס יתאים להדברת כל חרק שמקנן במקום לא נגיש. לדוגמה: ג'וקים, פשפשים, נמלים, עכבישים וכדומה..

הדברה של דירה ברמת השרון תיקח בין כחצי שעה לשעה. תלוי בגודל הדירה כמובן.

אחרי ריסוס לבית ברמת השרון מומלץ לחכות בחוץ כשעה.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

חברת הדברה ברמת השרון

גור הדברות מספקים שירותי הדברה נגד כל סוגי החרקים והמזיקים!

מחפשים חברת הדברה ברמת השרון? אצלנו תמצאו את הפתרון המושלם עבור כל סוגי המזיקים – הדברת עכבישים, קרציות, ג'וקים, נמלים, דבורים וצרעות, טרמיטים, יתושים, הדברת עש, הדברת מכרסמים לרבות שירותי לוכד עכברים או לוכד חולדות ברמת השרון, הדברת נדלים, עקרבים, כיני יונים, ועוד..

לפני שאתם בוחרים מדביר ברמת השרון וודאו שאותו מדביר מנוסה בביצוע הדברה נגד חרקים או מזיקים מאותו הסוג שתרצו להדביר. חברת גור הדברות תשלח אליכם מדביר מנוסה בהתאמה אישית לפי סוג המזיקים שצריך להדביר! בין אם מדובר בטיפול הדברה לעסק, ריסוס לבית פרטי או לדירה, ריסוס בניין או הדברה לוועד בית, הדברה ירוקה, הדברת מכרסמים – פנו אלינו ונשלח אליכם מדביר מקצועי ומנוסה לטיפול במזיקים.

מידע המלצות ומחירים

סוג המזיק
שיטת הדברה
מחיר הדברה
ג'וקיםהדברת ג'וקים ברמת השרון תתבצע לרוב באמצעות ריסוס. אזורי הנגיעות העיקריים יהיו פתחי ביוב, צינורות אינסטלציה, מחסנים סגורים, מרתפים, חדרי זבל, ארונות חשמל, מאחורי מכשירי חשמל, ארונות מטבח.מחיר הדברת ג'וקים ברמת השרון ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. עבור בית פרטי המחיר יקבע בהתאם לגודל שטח הבית ורמת הנגיעות של ג'וקים בשטח הבית.
נמליםהדברת נמלים ברמת השרון אפשר לבצע על ידי ריסוס, ג'ל הדברה טבעי, או אבקה להדברת נמלים. שיטת ההדברה תלויה בסוג הנמלים, נמלת האש תצריך טיפול יותר רציני. בכל מקרה הדברה מוצלחת מצריכה חיסול של המלכה המטילה שנמצאת בקן.מחיר הדברת נמלים ברמת השרון ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. לבית פרטי יקבע מחיר בהתאם לשטח הבית, גודל החצר ורמת הנגיעות הקיימת של בבית.
פשפשיםהדברת פשפשים ברמת השרון נבצע באמצעות ריסוס. כדי להדביר גם את הביצים שטרם בקעו, גם את הנימפה (השלב לאחר בקיעת הביצה) וגם את הפשפש הבוגר, צריך להשתמש גם במכשיר קיטור אדים מיוחד להדברת פשפשים.מחיר הדברת פשפשים ברמת השרון ינוע בין 270 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. מחיר הדברת פשפש המיטה יהיה 600 ₪ לחדר. מחיר בית פרטי יקבע בהתאם לגודל הבית.
דבורים וצרעותהדברת דבורים וצרעות ברמת השרון אפשר לבצע ע"י ריסוס חומר הדברה ישירות על הקן, או פינוי הקן למקום אחר. כשלא יודעים היכן נמצא הקן אפשר להשתמש במלכודת שתופסת את הדבורים או צרעות, או בפיתיון שהדבורים או הצרעות ייקחו איתן לקן.מחיר הדברת דבורים או הדברת צרעות ברמת השרון ינוע בין 350 ₪ ל – 400 ₪ עבור הדברת קן צרעות או הדברת כוורת דבורים אחת.
טרמיטיםהדברת טרמיטים ברמת השרון נבצע בריסוס חומרי הדברה באופן נקודתי למקום הנגוע – משקוף או קיר שקיימת בו נגיעות של טרמיטים, או על ידי קדיחה והחדרת חומר הדברה אל תוך יסודות הבית כולו – כטיפול מונע או למקרה של נגיעות רחבה בכל הבית.מחיר הדברת טרמיטים ברמת השרון ינוע בין 300 ₪ ל – 400 ₪ לטיפול נקודתי. המחיר לקדיחה והחדרת חומר ליסודות הבית ינוע בין 1,200 ₪ ל – 3,000 ₪ תלוי בגודל הבית.
קרציותהדברת קרציות ברמת השרון נעשה באמצעות ריסוס לבית, עם דגש על אזורים שמהם הקרציות עלולות להגיע שוב פעם בעתיד. הריסוס צריך לתחום את גבולות הבית כשטח מוגן שאין אפשרות כניסה של קרציות חדשות לתוכו.מחיר הדברת קרציות ברמת השרון ינוע בין 280 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. לבית פרטי או שטח גינה, המחיר יקבע בהתאם לגודל השטח.
עשהדברת עש ברמת השרון נבצע על ידי ריסוס או באמצעות שימוש במלכודות. עש המזון יצריך ריסוס באזור המטבח, עש הבגדים יצריך ריסוס בארונות, עש בונה הנרתיק יצריך ריסוס על הקירות. מלכודות אפשר לפזר איפה שרוצים והעש ימשך אליהן וידבק בהן.מחיר הדברת עש ברמת השרון ינוע בין 260 ₪ ל – 300 ₪ לריסוס עש בונה הנרתיק, כ – 290 ₪ לריסוס עש המזון, או בין 290 ₪ ל 360 ₪ לריסוס נגד עש הבגדים.
כיני יוניםהדברת כיני יונים ברמת השרון עושים באמצעות ריסוס, אך מעבר לחיסול כיני היונים בריסוס חומרי הדברה לבית בכל האזורים עם נגיעות של כיני יונים, חייבים גם לדאוג להרחקת היונים משטח הבית כדי שלא יגיעו שוב כיני יונים חדשות בעתיד.מחיר הדברת כיני יונים ברמת השרון ינוע בין 260 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. במקרה של נגיעות קשה עם אזורים רבים אליהם התפשטו כיני היונים, המחיר יקבע בהתאם לגודל השטח הנגוע.
עכבישיםהדברת עכבישים ברמת השרון מומלץ לעשות על ידי ריסוס. תוצאה טובה של הדברת עכבישים נקבל ע"י פיזור חומרי הדברה בריסוס על קירות הבית, בתוך החריצים והסדקים, מאחורי רהיטים ובכל מקומות המסתור החבויים שאינם נראים לעין ואינם נגישים ליד.מחיר הדברת עכבישים ברמת השרון ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. מחיר להדברת עכבישים בבית קרקע פרטי ינוע בין 300 ₪ ל – 500 ₪ , תלוי בגודל שטח הבית.
חולדות ועכבריםהדברת חולדות ועכברים ברמת השרון הכי טוב לבצע בשיטות הדברה משולבת. ריסוס הדברה לפתחי הביוב ומוקדי נגיעות חיצוניים, שימוש במלכודות בתוך אזורי הבית הפנימיים, והטמנת רעל בעומק מוקדי נגיעות שאינם חשופים לבעלי חיים או ילדים.מחיר הדברת חולדות ועכברים ברמת השרון יהיה כ – 390 ₪ לדירה, או בין 400 ₪ ל – 500 ₪ לבית פרטי. מחירי מלכודות ינועו בין 25 ₪ ל – 250 ₪ תלוי בסוג המלכודת.
יתושיםהדברת יתושים ברמת השרון אפשר לבצע באמצעות ריסוס מיוחד על קירות השטח בו יש נגיעות גדולה של יתושים (מחזיק כ-3 חודשים), או באמצעות מלכודות כמו הוריקן שקוטל או מחשמל את היתושים. בנוסף לניטור והשמדת מוקדי דגירה או מקורות מים עומדים.מחיר הדברת יתושים ברמת השרון ינוע בין 300 ₪ ל – 800 ₪ , תלוי בגודל השטח אותו נרצה להדביר. המחיר של מלכודת הוריקן קטלן יתושים הוא 350 ₪ .
זבוביםהדברת זבובים ברמת השרון ניתן לבצע גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה וגם באמצעות מלכודת זבובים שתולים בשטח אותו רוצים להדביר. הריסוס יחסל נגיעות קיימת של זבובים במקום, ומלכודת נגד זבובים תמנע קינון מחודש של זבובים במתחם.מחיר הדברת זבובים ברמת השרון ינוע בין 300 ₪ ל – 700 ₪ תלוי בגודל השטח אותו נרצה להדביר. מחיר מלכודת נגד זבובים, כלי ללכידת זבובים, תעלה 80 ₪ .
גור הדברות

צור קשר..

צריכים מדביר מומלץ באזור רמת השרון?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן