fbpx

הדברה בבני ברק

העיר בני ברק נחשבת לאחת הערים המרכזיות במחוז מרכז באזור תל אביב. למעשה, מדובר בעיר השמינית בגודלה בישראל והיא ללא ספק גם אחת הערים הצפופות ביותר מבחינת ריכוז תושבים. הערים הסמוכות לה הן רמת גן, פתח תקווה, גבעתיים, גבעת שמואל ותל אביב.

בשטחי העיר ניתן למצוא המון מרכזי מסחר ותעשייה, כמו גם המון שכונות מגורים. הרחובות הראשיים בבני ברק הם רחוב רבי עקיבא, רחוב ז'בוטינסקי ורחוב הרב כהנמן. אבל כל אזורי העיר מלאים בפעילות בלתי פוסקת, כך שאת הצורך בשירותי הדברה בבני ברק נוכל למצוא בכל אזורי העיר השונים ולא רק באזורים המרכזיים או ברחובות הראשיים.

גור הדברות

גור הדברות מספקים שירותי הדברת מזיקים בבני ברק כבר למעלה מ – 30 שנה. לחברת גור הדברות יש צוות מדבירים מקצועי שעבר הכשרה לטיפול בהדברת כל סוגי המזיקים. אם אתם מחפשים מדבירים בבני ברק, כדאי שתפנו אלינו כי יש לנו את הניסיון והמיומנות להביא לתוצאות יעילות ומהירות להדברה בבני ברק. כל המדבירים שלנו עובדים בהיתר עם רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברה נגד כל סוגי המזיקים!

תמצאו אצלנו שירותי הדברה נגד חרקים ומזיקים מכל הסוגים – הדברת ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פרעושים, הדברת פשפש המיטה, הדברה נגד מכרסמים, הדברת עש, ועוד.. את שירותי החברה אנו מספקים גם לצרכן הפרטי וגם למגזר העסקי, המסחרי והמוסדי. אם אתם צריכים הדברה לדירה בבני ברק, הדברה לחנות או לעסק, הדברה למשרדים, מרכז מסחרי או מוסדות ציבוריים – נשמח לעזור!

100% אחריות לעבודה

אנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שאנחנו מציעים, שאצלנו תקבלו גם התחייבות ל – 100% אחריות על כל עבודת הדברה שמדביר מטעם חברת גור הדברות מבצע. כל לקוח שמזמין מאיתנו הדברה בבני ברק יכול להיות רגוע ובטוח שהטיפול שהוא יקבל יביא למיגור מוחלט של בעיית המזיקים במקום. ואם לאחר שעשינו הדברה במתחם הבעיה לא נפתרה במלואה – נגיע שוב ונבצע הדברת מזיקים נוספת בחינם. עד שהמקום יהיה נקי לגמרי ממזיקים.

Play Video about יונית לוי חדשות ערוץ 2
Play Video about הדברת חרקי מזון במטבח
⊗ ⇐ מחיר הדברת מזיקים בבני ברק והסביבה: החל מ – 200 ₪
⊗ ⇐ הדברת מזיקים באישור המשרד להגנת הסביבה, רישיון מס' 2031
⊗ ⇐ הדברה בטוחה בשימוש שיטות הדברת חרקים ירוקה
⊗ ⇐ כל לקוח שמזמין הדברה בבני ברק מקבל - 100% אחריות לעבודה
⊗ ⇐ מדביר בבני ברק בזמינות מיידית לביצוע הדברה בבית, בדירה או בעסק
⊗ ⇐ צוות מדבירים בבני ברק שמתמחה בהדברה נגד כל סוגי המזיקים
⊗ ⇐ שירות לקוחות מקצועי ואדיב, ברמה הכי גבוהה שיש!
מפת עמוד - תוכן עניינים

הדברת מכרסמים בבני ברק

אחת מבעיות המזיקים הנפוצות ביותר בעיר בני ברק היא מכרסמים. מאחר ומדובר בעיר עם המון פעילות עסקית ומסחרית, מטבע הדברים יש בה גם המון פסולת שמפונה לרחוב – דבר שמושך את הגעת המכרסמים ומעודד את התפשטותם במרחבי העיר. מאז שהתחילו את עבודות התשתית לבניית הרכבת הקלה, בעיית המכרסמים רק התגברה והביקוש עבור הדברת חולדות בבני ברק נמצא בעליה מתמדת.

לרוב נקבל טלפון מלקוח מבוהל שראה חולדה בבית או באזור החצר, יש לפעמים גם מצבים שלקוחות מתבלבלים ובכלל מדובר בעכברים אך לרוב אכן יהיה מדובר בחולדות ואנחנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותי לוכד חולדות בבני ברק 24/7 – כך שאתם יכולים להיות רגועים. טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם..

הדברה בכל אזורי העיר

הרחוב הראשי של בני ברק זה רחוב רבי עקיבא, הוא חוצה את העיר ונמצאים בו מבני ציבור, בניין המועצה, ויש בו גם מפעלים ומרכזי תעשייה כמו למשל המפעל של חברת דובק. אחד ממוקדי הפעילות הראשיים ברחוב זו הכניסה אליו מרחוב ז'בוטינסקי, שגם הוא לכשעצמו חוצה את העיר (בין פתח תקווה לרמת גן) ומרכז פעילות ענפה של מסחר, תעשייה וצירי תחבורה.

מחפשים חברת הדברה בבני ברק והסביבה? הגעתם למקום הנכון!

בהגדרה העירונית יש בעיר בני ברק 22 שכונות, בכולן יש צורך תמידי לשירותי הדברה. זה לא משנה אם זה שכונת גני גד הסמוכה לצומת גהה, שכונת פרדס כץ שפועלים בה מוסכים, מפעלים ומגדלי משרדים, שכונת תל גיבורים, קריית הרצוג, או שכונת אור החיים – התושבים בכל השכונות צריכים שירותי הדברה בבני ברק ואנחנו פה כדי לספק להם את השירות הזה.

פניות מתושבי בני ברק

אנחנו מקבלים פניות מתושבים בשכונת נאות יוסף, גבעת רוקח, שכונת הנביאים וגבעת סוקולוב שנמצאת במרכז העיר בין ז'בוטינסקי ורבי עקיבא. גם משכונת מערב בני ברק אנו מקבלים המון פניות, וכך גם משכונת רמת אהרן, שיכון ד', שיכון סאטמר, שכונת הר שלום, רמת אלחנן, משכנות יעקב, קריית ויז'ניץ ושכונת נחלת משה שנמצאים בה המון מוסדות חינוך.

למעשה שירותי הדברה בבני ברק נדרשים לתושבים ובעלי עסקים בכל אזורי העיר השונים – בין אם זו דירה בבניין בשיכון ג' שקרובה לרמת גן, בית בשיכון ההסתדרות, דירה בשכונת רמת דוד, עסק שנמצא באזור התעשייה של בני ברק או משרד שנמצא באזור התעשייה קריית אריה שנחשב גם הוא כחלק משטחה של בני ברק, למרות שרבים חושבים שאזור זה שייך לעיר פתח תקווה.

שיטות הדברת מזיקים

כדי לבצע הדברת מזיקים אפשר להשתמש במגוון רחב של שיטות הדברה שונות. סוד ההצלחה של הדברת מזיקים טמון בהתאמת שיטת ההדברה לסוג המזיק שאותו רוצים להדביר, ככל שפעולת ההדברה מתאימה יותר למאפייני המזיק – כך יעילות הפעולה גדולה יותר והתוצאה שנקבל טובה יותר. השיטה הפופולארית ביותר להדברת מזיקים בבני ברק היא – ריסוס.

הדברה באמצעות ריסוס מאפשרת חדירה מוצלחת של חומרי הדברה אל תוך חריצים וסדקים, בהם לרוב מתחבאים מזיקים, כך ניתן להגיע למקום המסתור של המזיקים למרות שהוא לא בהישג יד ופעמים רבות אפילו אי אפשר לראות אותם.

לפעמים הבעיה היא לא רק נגישות למקומות המסתור..

יש מקרים שבהם הבעיה היא לא רק הנגישות להגיע אל מקום המסתור של המזיקים, אלא ההצלחה בחיסול כל צורות ההתפתחות של אותו מזיק. לדוגמה: הדברת פשפש המיטה. למקרים כאלו תעזור מאוד הדברה בשיטת 'איוד', כאשר קיטור אדים חם חודר אל תוך החריצים והחום של האדים מחסל גם את ביצי הפשפשים שעתידים לבקוע כמה חודשים לאחר שהפשפשים עצמם חוסלו בעת ביצוע הדברה בבית.

שיטות נוספות להדברה

שיטה נוספת היא הדברה באמצעות מלכודות, ולא מדובר אך ורק בפעולות הדברה נגד מכרסמים! יש מלכודות המשמשות להדברה נגד עש, באמצעות ריח שמושך את העש אל משטח המלכודת שעשוי דבק. פרפרי העש יגיעו למשטח המלכודת ומיד ידבקו אליו ללא אפשרות להשתחרר. יש גם מלכודות להדברה נגד זבובים, יתושים, עקרבים ועוד.. אבל אין שום ויכוח שסוג המזיקים שמלכודות משמשות הכי הרבה לצורך הדברה נגדו זה מכרסמים.

יש סוגי מלכודות שונות המשמשות לצורך הדברת עכברים, החל ממלכודת דבק ועד מלכודת קפיץ או תיבה. לאחרונה יצאה לשוק מלכודת חדשה ומיוחדת עבור הדברת חולדות בבית, היא נקראת 'תיבת האכלה' והיא בנויה כמו מבוך, אליו החולדה נכנסת ללא אפשרות יציאה. תיבת האכלה לוכדת את החולדות בעודן בחיים, כך שאם תרצו ניתן לשחרר אותן חזרה לטבע לאחר שנלכדו.

Play Video about מנחם הורוביץ בתכנית שווה בדיקה בערוץ 2 - איך עושים הדברה לבית?
Play Video about איך לזהות כיני יונים בחלון
Play Video about כוורת דבורים בתוך בוידם
Play Video about ריסוס בית נגד צרעות

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

הדברה ירוקה

אין היום מישהו שלא שמע כבר את הביטוי 'הדברה ירוקה', אבל למרות שזה נשמע נקי ובטוח עדיין יש כמה פרטים שחשוב לדעת על הדברה ירוקה בבני ברק או בכל עיר תוססת ודינאמית הדומה לה. אם החלטתם להזמין את שירותיה של חברת הדברה בבני ברק ואתם רוצים לקבל הדברה ירוקה לבית או לעסק.

פרטים שעליכם לדעת מבעוד מועד:

הדברה ירוקה מתבססת על שימוש בחומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים נמוך, תערובת של חומר סינתטי הנקרא 'פירתרואידים' ובפעולתו הוא מחקה את הפעולה הטבעית שעושה פרח החרצית כשהוא דוחה חרקים, ועוד חומרים נוספים שמחזקים את אפקט ההדברה כדי שנקבל תוצאה ראויה במבחן התוצאה בשטח. הפרט החשוב ביותר שעליכם לדעת – לא מדובר בהדברה ללא רעלים באופן מלא! יש בחומר ריכוז רעלים נמוך והוא אמנם לא מהווה סכנה אך בהחלט יכול להשפיע על רגישים כמו נשים בהיריון, תינוקות ובעלי חיים עדינים כמו ציפורים וכדומה.

כמה דברים שכדאי לשאול לפני..

לפני שאתם מזמינים מדביר בבני ברק לבצע הדברה ירוקה, כדאי שתשאלו מה ההשפעה האפשרית של חומרי ההדברה על חיות המחמד, הילדים שלכם ובכלל על הסביבה בה הוא יבצע הדברת מזיקים. הימנעו מסיכונים מיותרים ולפני שאתם מזמינים הדברה ירוקה בבני ברק, בקשו מחברת ההדברה את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי אמצעי בטיחות וזהירות לפני ואחרי ביצוע הדברה בבית או בעסק.

מחיר הדברה בבני ברק

כדי לדעת כמה עולה הדברה לדירה בבני ברק, כמו גם לבית פרטי, עסק, משרד, חנות או מפעל, צריך להבין שחישוב מחיר הדברה בבני ברק נעשה לפי גודל השטח של המתחם הנגוע, סוג המזיק ושיטת ההדברה שנדרשת לביצוע המשימה. מחיר הדברה אמנם יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים אלו, אבל יש איזה סטנדרט מקובל שאמור להיות זהה לקביעת מחירי הדברה בקרב חברות הדברה בבני ברק והסביבה.

מחיר ריסוס לבית בבני ברק יתחלק לפי – ריסוס נגד ג'וקים ונמלים, או ריסוס נגד עכבישים, תולעים וסוגי חרקים דומים שנחשבים לקטנים ורגישים יותר מנמלים או ג'וקים.

טווח מחירים להדברה..

באופן כללי זהו טווח המחירים לשירותי הדברה בבני ברק והסביבה: ריסוס לדירה יעלה 240-300 ₪ , ריסוס בית פרטי יעלה 300-800 ₪ , מחיר הדברת עש יהיה 260-360 ₪ , עלות הדברת פרעושים ופשפשים תהיה 270-400 ₪ ובמקרים שמדובר בעלות הדברה נגד פשפש המיטה המחיר ינוע בסביבות ה – 600 ₪ לטיפול בכל חדר נגוע.

כמובן שמדובר בהערכת מחירי הדברה כללית והמחיר תלוי בגודל השטח, ברמת הנגיעות ובסוג המזיק, לכן כדי לקבל מחיר הדברה בבני ברק עדיף לחייג אלינו ולקבל מחיר שתואם ספציפית את המקרה שלכם.

Play Video about הדברת פשפש המיטה בקיטור
Play Video about תיקן גרמני במתקן תמי 4
Play Video about לוכד חולדות בדירה בתל אביב

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

Play Video about חולדה נכנסת לדירה דרך תריס חלון

שאלות נפוצות

ריסוס בית בבני ברק עולה 200-400 ₪ , תלוי בגודל שטח הבית ובסוג המזיקים. הדברה לבית פרטי תקבע בהתאם לגודל הבית והחצר.

כן. ריסוס הדברה ירוקה נקרא ‘ריסוס ירוק’ , זהו ריסוס המורכב מתערובת חומרי הדברה בריכוז רעלים נמוך.

כן. חברת גור הדברות מעניקה אחריות לכל עבודה. אם המזיקים לא נעלמו נבוא ונעשה שוב הדברה בחינם.

הדברה באמצעות ריסוס תאפשר נגישות למקומות מסתור חבויים, לכן ריסוס יתאים להדברת כל חרק שמקנן במקום לא נגיש. לדוגמה: ג'וקים, פשפשים, נמלים, עכבישים וכדומה..

הדברה לדירה בבני ברק תיקח בין חצי שעה לשעה. תלוי בגודל הדירה.

אחרי ריסוס לבית בבני ברק מומלץ לחכות בחוץ כשעה.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

הדברה לעסקים ומוסדות

כבר ציינו קודם שבעיר בני ברק יש המון עסקים, מרכזי מסחר ותעשייה, מוסדות חינוך, מרכזי תרבות ובילוי, מבני ציבור, חנויות, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, ועוד סוגי עסקים שונים הפועלים בעיר וצריכים שירותי הדברה באופן שוטף וקבוע. חברת גור הדברות מציעה שירותי הדברה לעסקים בבני ברק והסביבה, שכוללים טיפול הדברה שוטף וקבוע במשך כל השנה.

יש לכם עסק ואתם צריכים שירותי הדברה בבני ברק והסביבה?

זה לא משנה אם מדובר במשרד הפועל מתוך מגדל המשרדים BBC (בני ברק ביזנס סנטר) , מסעדה או חנות בעיר, בית חרושת לטקסטיל או במפעל של אוסם – חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה לכל סוגי העסקים בבני ברק. השירות כולל טיפולי תחזוקה שוטפים להגנה ומניעה של קינון חרקים במתחם העסק. הדברה לעסקים נותנת את השקט הנפשי להתנהל בלי מזיקים במהלך השגרה היום יומית. אל תחכו שתהיה בעיית מזיקים בעסק, מנעו זאת מראש!

חברת הדברה בבני ברק

חברת גור הדברות היא ללא ספק חברת הדברה מומלצת בבני ברק, אז אם יש לכם בעיית מזיקים פנו אלינו ותקבלו שירות מקצועי ואחראי להדברה נגד כל סוגי החרקים והמזיקים.

למה כדאי לבחור בגור הדברות כשמחפשים חברת הדברה בבני ברק והסביבה? זה פשוט. יש לנו צוות מדבירים שמתמחה בכל סוגי המזיקים, כדי שתקבלו את העבודה הכי איכותית שיש נשלח אליכם מדביר מומלץ שמתאים בדיוק לסוג המזיקים אותו אתם צריכים להדביר – הדברת ג'וקים, עכבישים, יתושים, דבורים, צרעות, טרמיטים, הדברת עש או הדברת מכרסמים, נשלח אליכם את המדביר המתאים לטיפול בבעיה.

את התוצאה הטובה ביותר תקבלו רק כשאתם מזמינים מדביר בבני ברק המתמחה בהדברת סוג המזיקים שאיתו אתם מתמודדים. הדברת פשפשים שונה מפעולת הדברה נגד נמלים, וכך גם הדברת כיני יונים שונה מביצוע של הדברת ג'וקים או שירותי לוכד חולדות בבני ברק.

גור הדברות תדאג להתאים את המדביר הנכון לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר!

מידע המלצות ומחירים

סוג המזיק
שיטת הדברה
מחיר הדברה
ג'וקיםהדברת ג'וקים בבני ברק תתבצע לרוב באמצעות ריסוס. אזורי הנגיעות העיקריים יהיו פתחי ביוב, צינורות אינסטלציה, מחסנים סגורים, מרתפים, חדרי זבל, ארונות חשמל, מאחורי מכשירי חשמל, ארונות מטבח.מחיר הדברת ג'וקים בבני ברק ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. עבור בית פרטי המחיר יקבע בהתאם לגודל שטח הבית ורמת הנגיעות של ג'וקים בשטח הבית.
נמליםהדברת נמלים בבני ברק אפשר לבצע על ידי ריסוס, ג'ל הדברה טבעי, או אבקה להדברת נמלים. שיטת ההדברה תלויה בסוג הנמלים, נמלת האש תצריך טיפול יותר רציני. בכל מקרה הדברה מוצלחת מצריכה חיסול של המלכה המטילה שנמצאת בקן.מחיר הדברת נמלים בבני ברק ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. לבית פרטי יקבע מחיר בהתאם לשטח הבית, גודל החצר ורמת הנגיעות הקיימת של בבית.
פשפשיםהדברת פשפשים בבני ברק נבצע באמצעות ריסוס. כדי להדביר גם את הביצים שטרם בקעו, גם את הנימפה (השלב לאחר בקיעת הביצה) וגם את הפשפש הבוגר, צריך להשתמש גם במכשיר קיטור אדים מיוחד להדברת פשפשים.מחיר הדברת פשפשים בבני ברק ינוע בין 270 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. מחיר הדברת פשפש המיטה יהיה 600 ₪ לחדר. מחיר בית פרטי יקבע בהתאם לגודל הבית.
דבורים וצרעותהדברת דבורים וצרעות בבני ברק אפשר לבצע ע"י ריסוס חומר הדברה ישירות על הקן, או פינוי הקן למקום אחר. כשלא יודעים היכן נמצא הקן אפשר להשתמש במלכודת שתופסת את הדבורים או צרעות, או בפיתיון שהדבורים או הצרעות ייקחו איתן לקן.מחיר הדברת דבורים או הדברת צרעות בבני ברק ינוע בין 350 ₪ ל – 400 ₪ עבור הדברת קן צרעות או הדברת כוורת דבורים אחת.
טרמיטיםהדברת טרמיטים בבני ברק נבצע בריסוס חומרי הדברה באופן נקודתי למקום הנגוע – משקוף או קיר שקיימת בו נגיעות של טרמיטים, או על ידי קדיחה והחדרת חומר הדברה אל תוך יסודות הבית כולו – כטיפול מונע או למקרה של נגיעות רחבה בכל הבית.מחיר הדברת טרמיטים בבני ברק ינוע בין 300 ₪ ל – 400 ₪ לטיפול נקודתי. המחיר לקדיחה והחדרת חומר ליסודות הבית ינוע בין 1,200 ₪ ל – 3,000 ₪ תלוי בגודל הבית.
קרציותהדברת קרציות בבני ברק נעשה באמצעות ריסוס לבית, עם דגש על אזורים שמהם הקרציות עלולות להגיע שוב פעם בעתיד. הריסוס צריך לתחום את גבולות הבית כשטח מוגן שאין אפשרות כניסה של קרציות חדשות לתוכו.מחיר הדברת קרציות בבני ברק ינוע בין 280 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. לבית פרטי או שטח גינה, המחיר יקבע בהתאם לגודל השטח.
עשהדברת עש בבני ברק נבצע על ידי ריסוס או באמצעות שימוש במלכודות. עש המזון יצריך ריסוס באזור המטבח, עש הבגדים יצריך ריסוס בארונות, עש בונה הנרתיק יצריך ריסוס על הקירות. מלכודות אפשר לפזר איפה שרוצים והעש ימשך אליהן וידבק בהן.מחיר הדברת עש בבני ברק ינוע בין 260 ₪ ל – 300 ₪ לריסוס עש בונה הנרתיק, כ – 290 ₪ לריסוס עש המזון, או בין 290 ₪ ל 360 ₪ לריסוס נגד עש הבגדים.
כיני יוניםהדברת כיני יונים בבני ברק עושים באמצעות ריסוס, אך מעבר לחיסול כיני היונים בריסוס חומרי הדברה לבית בכל האזורים עם נגיעות של כיני יונים, חייבים גם לדאוג להרחקת היונים משטח הבית כדי שלא יגיעו שוב כיני יונים חדשות בעתיד.מחיר הדברת כיני יונים בבני ברק ינוע בין 260 ₪ ל – 400 ₪ לדירה. במקרה של נגיעות קשה עם אזורים רבים אליהם התפשטו כיני היונים, המחיר יקבע בהתאם לגודל השטח הנגוע.
עכבישיםהדברת עכבישים בבני ברק מומלץ לעשות על ידי ריסוס. תוצאה טובה של הדברת עכבישים נקבל ע"י פיזור חומרי הדברה בריסוס על קירות הבית, בתוך החריצים והסדקים, מאחורי רהיטים ובכל מקומות המסתור החבויים שאינם נראים לעין ואינם נגישים ליד.מחיר הדברת עכבישים בבני ברק ינוע בין 240 ₪ ל – 300 ₪ לדירה. מחיר להדברת עכבישים בבית קרקע פרטי ינוע בין 300 ₪ ל – 500 ₪ , תלוי בגודל שטח הבית.
חולדות ועכבריםהדברת חולדות ועכברים בבני ברק הכי טוב לבצע בשיטות הדברה משולבת. ריסוס הדברה לפתחי הביוב ומוקדי נגיעות חיצוניים, שימוש במלכודות בתוך אזורי הבית הפנימיים, והטמנת רעל בעומק מוקדי נגיעות שאינם חשופים לבעלי חיים או ילדים.מחיר הדברת חולדות ועכברים בבני ברק יהיה כ – 390 ₪ לדירה, או בין 400 ₪ ל – 500 ₪ לבית פרטי. מחירי מלכודות ינועו בין 25 ₪ ל – 250 ₪ תלוי בסוג המלכודת.
יתושיםהדברת יתושים בבני ברק אפשר לבצע באמצעות ריסוס מיוחד על קירות השטח בו יש נגיעות גדולה של יתושים (מחזיק כ-3 חודשים), או באמצעות מלכודות כמו הוריקן שקוטל או מחשמל את היתושים. בנוסף לניטור והשמדת מוקדי דגירה או מקורות מים עומדים.מחיר הדברת יתושים בבני ברק ינוע בין 300 ₪ ל – 800 ₪ , תלוי בגודל השטח אותו נרצה להדביר. המחיר של מלכודת הוריקן קטלן יתושים הוא 350 ₪ .
זבוביםהדברת זבובים בבני ברק ניתן לבצע גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה וגם באמצעות מלכודת זבובים שתולים בשטח אותו רוצים להדביר. הריסוס יחסל נגיעות קיימת של זבובים במקום, ומלכודת נגד זבובים תמנע קינון מחודש של זבובים במתחם.מחיר הדברת זבובים בבני ברק ינוע בין 300 ₪ ל – 700 ₪ תלוי בגודל השטח אותו נרצה להדביר. מחיר מלכודת נגד זבובים, כלי ללכידת זבובים, תעלה 80 ₪ .
גור הדברות

צור קשר..

צריכים מדביר מומלץ בבני ברק והסביבה?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן