fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

איך עושים הדברת דג הכסף ?

הדברת דג הכסף

דג הכסף הוא חרק שטוח בצבע אפור כסוף, לפעמים מגיע לגוונים כהים יותר של כמעט שחור, והוא נטול כנפיים. גודלו של דג הכסף מגיע עד 10 מילימטר ויש לו עיניים קטנות ושני מחושים דקים שנראים כמו חוט דק שנמשך מראשו. ברוב המקרים שבהם נדרשת הדברת דג הכסף כתוצאה מקינון באזור הבית, דג הכסף יימצא בדרך כלל במקומות חשוכים ואפלים כגון מגירות נעליים, ארונות בגדים ואחסון, מקומות לחים כמו המקלחת, או במקומות שבהם יש נירוסטה כמו ארונות במטבח שבהם מאוחסנים סירים.

פעמים רבות מצאנו את חרק דג הכסף גם בבתים חדשים שנמסרו לאכלוס מקבלן, כאשר דג הכסף הסתתר בתוך המשקופים והדיירים החדשים דיווחו על נגיעות של ברחש לא מוכר שהסתבר כדג הכסף.

 

מנחם הורוביץ יצא לבדוק – איך עושים הדברה?

 

קינון והתרבות של חרק דג הכסף

קצב ההתרבות של דג הכסף נחשב לגבוה מאוד, בכל הטלת ביצים של דג הכסף הנקבה תטיל מעל מאה ביצים. כדי שנקבת דג הכסף תוכל להטיל כמות ביצים גדולה היא חייבת תנאי שטח מתאימים של חושך, לחות וקרירות. את ביצי דג הכסף הנקבה תטיל בתוך חריצים וסדקים הנמצאים בקרבת מקום אליה, ולאחר בקיעת הביצים החרק יגדל לצורתו הבוגרת, תוך כמה חודשים בלבד.

דג הכסף יכול לחיות עד 8 שנים כאשר תנאי השטח הסביבתיים מאפשרים לו אזור מחיה נוח. כדי להתפתח ולהגן על גופו דג הכסף מסוגל להשיל מעליו את עורו ולהתחדש במעטפת חיצונית חדישה ועמידה יותר. כושר ההישרדות הגבוה של דג הכסף נובע מהיכולת שלו לשרוד ללא מזון במשך תקופה ארוכה, זאת במידה ותנאי מזג האוויר תואמים את צרכיו ומאפשרים לו קינון ומסתור בתנאים בטוחים.

 

ריסוס חרקים בחצר של הבית

 

יש לכם חרקים בגינה ?

הימצאותו של דג הכסף באזור הגינה, או בתוך הבית, מצריכה טיפול מקצועי של מדביר המתמחה במתן שירותי הדברת דג הכסף. טיפול הדברה מקצועי יביא למיגור הנגיעות באופן מלא, ללא קינון חוזר והתפשטות של הנגיעות לאחר התארגנות מחדש. הדברת דג הכסף מחייבת פעולה יסודית שתכסה את כל מרחבי השטח הנגוע, כך נוכל למנוע התרבות חדשה של חרק דג הכסף במקום.

מספיק שפספסתם כמה חרקים בודדים וזה כבר מספיק כדי לחדש קינון באותו האזור שוב, לכן הדברת חרקים נגד דג הכסף מחייבת טיפול יסודי.

 

הדברה מקצועית למיגור מלא

מאחר ודג הכסף נוטה להסתתר בתוך מערכות השקיה בגינה, מתחת לסלעים ובתוך חריצים עמוקים, כדי להגיע לתוצאות יעילות של הדברת דג הכסף בגינה עליכם לפנות לקבלת השירות רק אצל חברת הדברה מקצועית. מדביר חרקים מקצועי עבר הכשרה והוא מתמחה בהדברת מזיקים מסוג זה. יעילות ההדברה ומיגור דג הכסף באופן מלא, תתאפשר כאשר את ההדברה מבצע מדביר מיומן עם ניסיון שטח, כזה שמכיר את דפוסי החרק ויודע לזהות את מקור הנגיעות. הדברה ישירה אל מקור הנגיעות, בנוסף להדברה באזורים שאליהם החרק התפשט, זה מה שיביא למיגור מוחלט.

 

סוגי חרקים באזור הבית והגינה

 

שיטות הדברה נגד דג הכסף

ניתן ללכוד את דג הכסף גם באמצעות כמה שיטות מקוריות של הדברה ירוקה טבעית, ללא כל שימוש בחומרי הדברה. אחת השיטות ללכידת דג הכסף נעשית באמצעות מריחת טיח על בד כותנה לח. לאחר שתניחו את בד הכותנה עם הטיח באזור הנגוע, דג הכסף יימשך למלכודת מיד. במהלך שעות הלילה דג הכסף יוצא ממקומות המסתור שלו ומתחיל לחפש מזון ולחות. מלכודת הבד עם הטיח תגרום לו לחשוב שהוא מצא את השילוב המושלם – לחות ומזון. הוא יימשך אל המלכודת במהירות ולאחר שיבוא במגע ישיר עם הבד לא תהיה לו יכולת להשתחרר חזרה.

שיטות אלו של לכידת דג הכסף מהוות פתרון זמני והן לא מאפשרות ניקיון של הנגיעות במקום באופן מוחלט וקבוע. כדי להביא למיגור מלא של המזיקים מהמקום, חייבים להשתמש בחומרי הדברה מקצועיים שמורשים לשימוש על ידי מדבירים או חברות הדברה. בזכות היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה, מדביר מוסמך יכול להשתמש בחומרים ייעודיים שאינם זמינים לציבור הרחב.

 

נזקים של דג הכסף בבית

הנזקים שנגרמים על ידי דג הכסף יהיו כרסום של טפטים בקירות ובדים המשמים לריהוט וחיפוי בחצר. חרק דג הכסף מהסוג שנמצא בתוך הבתים, יגרום נזק דווקא לספרים ולמוצרים בעלי עמילן. הדבק שמחבר את דפי הספרים בספרייה של הבית יכול לשמש מזון נהדר עבור דג הכסף. את הנזק שנגרם בבית ע"י דג הכסף לא תראו באופן מידי, רוב האנשים מגלים זאת במקרה ורק לאחר שהנזק כבר נעשה.

כמובן שברגע שאתם מבחינים בנגיעות קיימת עליכם לפנות במהירות לחברת הדברה מומלצת, אחרת נזקי הבלאי שיגרמו למוצרים בבית על ידי חרקים, רק יגדלו.

 

עושות חשבון (ערוץ 10) – הדברת חרקים באוכל

 

מחיר הדברת דג הכסף

  • מחיר להדברת דג הכסף בדירת 2 חדרים: 250 ₪
  • מחיר הדברה נגד דג הכסף לדירת 3 חדרים: 270 – 280 ₪
  • מחיר ריסוס נגד דג הכסף בדירת 4 חדרים: 280 – 300 ₪
  • מחיר הדברת דג הכסף לדירת 5 חדרים: 300 – 330 ₪
  • מחירי ריסוס דג הכסף עבור בית פרטי עם גינה: 300 – 800 ₪ (תלוי בגודל)

 

הערה: מחיר הדברת דג הכסף לבית פרטי או לדירת קרקע יכול להשתנות בהתאם לגודל המקום ולרמת הנגיעות שקיימת בו. לקבלת הצעת מחיר להדברה מדויקת נגד דג הכסף נדרשים פרטים אותם נשמח לקבל באמצעות שיחת טלפון.

 

ריסוס הדברת יתושים ועוד מזיקים בחצר

 

גור הדברות – הדברת דג הכסף

חברת גור הדברות מספקת שירותי הדברה נגד דג הכסף ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ – 30 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים, תוך כדי שמירה על סביבה נקייה ובטוחה. אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס הדברה לחדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה.

גור הדברות מספקים מגוון שירותי הדברה נגד חרקים, מכרסמים וכל סוג נוסף של מזיקים.

 

צוות הדברה מקצועי

הצוות שלנו משלב שיטות הדברה ירוקה נגד חרקים, כך נביא למיגור המזיקים באופן אחראי ללא סיכונים מיותרים.
והכי חשוב – עם התחייבות ל – 100% תוצאות!
אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם באופן מלא, נחזור ונבצע הדברת מזיקים שוב – בחינם. כל לקוח שלנו מקבל הסבר מפורט על הפעולות שנעשות במתחם, כולל הדרכה להמשך טיפול מונע. המשך הטיפול שתבצעו במהלך השגרה השוטפת, יבטיח את היעלמות המזיקים ללא אפשרות לקנן שוב באזור.

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
הדברת חולדות במטבח של מסעדה

הרחקת חולדות מהבית

המלצות להדברת חולדות הדברת חולדות או הדברת עכברים בבית פרטי, שונה לגמרי ממקרים של הדברת עכברים וחולדות בבניין מגורים. חולדות בבית פרטי

קרא עוד »
לכידת חולדות בתל אביב בתוך מעלית

חולדת החוף

לחולדת החוף יש כמה שמות שונים, שכולם ניתנו לה כחלק מתיאור הפעילות שלה. השם הראשון של חולדת החוף הוא – חולדה נודדת,

קרא עוד »
מחיר הדברת מכרסמים חולדות ועכברים

עכבר השדה

כשמו כן הוא, עכבר שגדל בשדה ושם הוא מנהל את חייו. עכבר השדה דומה מאוד לעכבר המצוי, רק שבשונה מהעכבר המצוי שפועל

קרא עוד »
הדברת עכברים בבית תמונה

עכבר מצוי

לא לחינם סוג עכברים זה נקרא – "עכבר מצוי". אם נתקלתם בעכבר בבית, סביר להניח שמדובר בעכבר המצוי. אמנם יש לא מעט

קרא עוד »
חולדה מטפסת על חלון דירה

נשיכת חולדה

תושבים רבים במרכז הארץ נתקלים לא פעם בחולדות שמתרוצצות ברחובות העיר. הסיבה העיקרית להופעתן של החולדות היא עבודות התשתית של הרכבת הקלה,

קרא עוד »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד גוקים מכל הסוגים

ג'וקים בראשון לציון

הדברת ג'וקים בראשון לציון ערים כמו ראשון לציון, שמלאות בבתי תושבים וגם בעסקים רבים ואזורי מסחר ותעשייה, מחייבת שימוש בחומרי הדברה ירוקה,

קרא עוד »
לוכד עכברים וחולדות במרכז

מכרסמים ביתיים

מכרסמים ביתיים ישנם סוגי מכרסמים שהסתגלו לאורח החיים הבייתי והתרגלו למצוא כל מה שנדרש להם בסביבה שקרובה לאזורי הבתים ושכונות המגורים. את

קרא עוד »
לכידת חולדה בבית בתל אביב

לכידת עכברים

לוכד עכברים מומלץ בשונה מחולדות העכבר הוא חיה מאוד פחדנית, דבר שגורם לה לפעול פעמים רבות מתוך לחץ וחרדה, לכן שימוש של

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן