fbpx

מייל: dekeldekel24@hotmail.com

טלפון: 054-3964646

איך מגיעים עכברים לבית?

איך מגיעים עכברים לבית?

אנשים רבים לא מודעים לעובדה שכמעט בכל מקום ישנם עכברים, בייחוד באזורים של בתים פרטיים עם חצר, דירות מגורים באזורי מושבים, וכמעט בכל שכונת מגורים שנמצאת בקרבה לשטחי טבע פתוחים או פארקים ציבוריים. הסיבה שביצוע הדברת עכברים זו פעולה הכרחית, זה בגלל שעכברים תמיד יעדיפו לקנן ולהתרבות בקרבת מקום לאזורי המחיה של בני האדם, זאת מאחר ובני האדם מייצרים כמות פסולת רבה המשמשת עבור העכברים כמקור מזון עשיר ונגיש.

ברגע שתנאי השטח הסביבתיים מספקים לעכברים את האפשרות להסתתר בתוך מחילות ומעברים צרים, כך העכברים ימנעו מסכנה ממשית של טורפים פוטנציאליים בטבע, ובמקביל יש לעכברים גם דרכי גישה למעבר אל אזורים שבהם יש נגישות קלה למקורות מזון (אזורי מחייה של בני אדם), קצב ההתרבות של עכברים במתחם יהיה גבוה מאוד ובמהירות רבה בעלי הבתים שגרים בקרבת המתחם יבחינו בהימצאותם של עכברים בבית או בשטחי הסביבה שקרובה לו.

 

הדברת עכברים טבעית

באזורי טבע או במרחבים פתוחים מתרחשת הדברת עכברים טבעית כל הזמן. בכל רגע שבו עכבר נמצא חשוף תחת כיפת השמיים, הוא בסכנת חיים ממשית והוא מהווה טרף קל עבור סוגי ציפורים שונות, שיזהו את תנועתו במרחב הפתוח ומיד יצודו אותו. גם בגובה נמוך, בשטח שצמוד לפני הקרקע, לעכברים יש המון אויבים טבעיים שפועלים נמרצות כדי לעקוב ולזהות את המסלול בו העכברים עוברים.

לאחר זיהוי מוצלח של דרכי גישה המשמשים את העכברים לתנועה במתחם, האויבים הטבעיים של העכברים יארבו בנקודה מסוימת וכך יתפסו ויטרפו אותם. אחד מהאויבים הטבעיים של העכבר הם נחשים, אותם לא נרצה לקרב אל אזורי שכונות המגורים, לכן מומלץ תמיד להזמין שירותי הדברת עכברים מקצועית ולהימנע מהימצאות עכברים בבית ובסביבתו.

 

שירותי לוכד עכברים מומלץ במרכז והשפלה

הדברה מקצועית

הדברת עכברים מקצועית תמנע את הסיכונים התברואתיים שעלולים להיגרם על ידי הימצאותם של עכברים בבית או בקרבתו, זאת מאחר ועכברים נושאים בגופם חיידקים ומחלות רבות.

אחד המקומות שמשמשים עכברים וחולדות למעבר קל ובטוח, ללא סכנה פוטנציאלית של הימצאות אויבים טבעיים, זה פתחי ביוב או צינורות של מערכות ניקוז ביתית או עירונית, שם מטבע הדברים יש המון חיידקים אותם העכברים נושאים על פרוותם או בתוך גופם וברגע שהם יגיעו אל הבית הם יגרמו להתפשטות של החיידקים ויביאו לנגיעות מסוכנת של מחלות לבני אדם או חיות מחמד בבית.

רוב החיידקים שמשפיעים על בני אדם כתוצאה מהימצאות של חולדות ועכברים בבית יגרמו למחלות מעיים ולזיהומים בדם, דבר שלא ניתן לאבחן מיד ורק לאחר זמן הנזק שנגרם לאדם מהחיידקים יתגלה.

 

 

איך עושים הדברת עכברים יעילה?

 

לוכד עכברים וחולדות במרכז

מדביר עכברים מקצועי

כדי לבצע הדברת עכברים באופן יעיל ואפקטיבי חייבים להזמין מדביר עכברים מקצועי ומיומן, שמכיר את אופי העכבר ויודע לזהות את מקור הנגיעות של העכברים במקום וע"פ זה להתאים טיפול הדברה נגד עכברים בצורה טובה שתביא לתוצאות איכותיות, שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

העכבר הוא חיה פחדנית ולכן היא תצא לפעילות בעיקר בשעות הלילה, מאחר והיא גם זריזה מאוד ויש לה יכולות אתלטיות מעולות, היא תברח במהירות כאשר היא תזהה איום פוטנציאלי וברגע שהאזור נראה לה בטוח היא תטפס בקלות ותחדור בזריזות לכל פינה אפשרית שאולי ניתן למצוא בה מזון.

טיפול הדברת עכברים מקצועי ישלב כמה שיטות הדברה, במקומות מסוימים יעשה שימוש במלכודות נגד עכברים ובמקומות אחרים מדביר מקצועי יבצע ריסוס נגד עכברים, כך על ידי שילוב כמה שיטות הדברה ניתן לכסות את כל אזורי המתחם ולהביא למיגור הנגיעות של עכברים בבית בצורה יעילה.

 

איך עושים ריסוס לחצר בצורה יעילה?

 

ריסוס נגד עכברים בבית

על ידי פיזור חומרי הדברה בריסוס ניתן להחדיר את חומרי ההדברה אל תוך חריצים וסדקים צרים, בהם אין גישה להטמעת חומרי הדברה נגד עכברים בצורה ידנית. ריסוס לבית מאפשר כיסוי נרחב של אזורי נגיעות צרים ובלתי נגישים, כאשר ריסוס לבית יפזר חומרי הדברה נגד עכברים בתוך כל אותם חריצים חבויים ויביא למיגור הנגיעות הקיימת. בנוסף לכיסוי רחב של אזורי המתחם ומיגור הנגיעות הקיימת, ריסוס לבית יאפשר גם הרחקת עכברים נוספים שיגיעו למקום.

החומר שמשמש עבור ריסוס לבית יכול לכלול סוגים שונים של חומרי הדברה נגד עכברים, אותם מדביר מקצועי ישלב לפי התאמה אישית של סוג המתחם ורמת הנגיעות הקיימת. תערובת ריסוס לבית נגד עכברים, שנעשית על ידי מדביר מקצועי, יכולה לאפשר שימוש עיקרי בחומרי הדברה ירוקה נגד עכברים עם ריכוז רעלים נמוך שלא מהווה סיכון הרעלה לבני אדם או לחיות מחמד.

את השימוש של ריסוס נגד עכברים נעשה בעיקר באזורי רצפת דק מעץ, סדקים או חורים בקירות, פתחים וחללים מאחורי ארונות המטבח וכדומה, כך באמצעות ריסוס נגד עכברים יהיה ניתן להטמיע חומרי הדברה נגד עכברים בתוך המשטח, דרך החריצים הצרים שלו. מאחר ואזורים אלו לרוב אינם חשופים לשימוש אינטנסיבי במהלך שגרת היום יום, חומרי ההדברה שרוססו יוכלו להישאר במקום למשך זמן רב, כך ימנע קינון מחודש של עכברים בבית ותתאפשר הרחקת עכברים יעילה ומקצועית.

 

לכידת חולדה במשרד

 

חברת גור הדברות – הדברת עכברים

חברת גור הדברות מתמחה בביצוע יעיל ואיכותי של הדברת עכברים בבית או בגינה, כמו כן גם במתן שירותי תחזוקה שוטפת של הדברה לעסקים וטיפול הרחקת עכברים מונע לאזורי מסחר ציבוריים, חנויות, בנייני משרדים, מפעלים, מחסני מזון, וכדומה. גור הדברות פועלים בענף ההדברה כבר למעלה מ – 30 שנים ומעניקים הדברת עכברים לבתים פרטיים או דירות מגורים בכל אזור המרכז והשפלה.

יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן, שעובר הסמכות והדרכות מקצועיות באופן תדיר ושוטף, לכן אנו יכולים להתחייב לתוצאות איכותיות של הדברה נגד עכברים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן רב וישמור על האזור נקי מעכברים. צוות המדבירים שלנו מקפיד להשתמש בשיטות של הדברה ירוקה משולבת, כך ניתן למגר את נגיעות העכברים הקיימת ועדיין לשמור על סביבה ירוקה ובטוחה.

 

100% איכות – באחריות.

כל המדבירים שלנו עובדים בהיתר והסמכה של המשרד להגנת הסביבה, ולאחר שנים רבות של מתן שירותי הדברת מכרסמים וצבירת ניסיון רב והגעה לתוצאות מקצועיות ואיכותיות, אנו מתחייבים לכל לקוח שמזמין הדברה נגד עכברים אצלנו אחריות של 100% באיכות האפקט של פעולת ההדברה. אם לאחר שביצענו הדברה במקום עדיין יגיעו עכברים, נשלח מדביר עכברים מקצועי שיבצע הדברה נגד עכברים שוב פעם בחינם.

לקבלת ייעוץ חינם או הזמנת השירות בטלפון, חייגו 054-396-4646, ניתן גם לשלוח מייל עם הפרטים דרך תיבת ה – צור קשר.

 

הדברת חולדות או עכברים בבית

 

 

זיהוי חרקים ומזיקים בבית

תמונת מדבקה הדברת נמלים עם טלפון

להלן פירוט סוגי חרקים הנפוצים בבית, מזיקים שדרוש להם טיפול הדברה מקצועי:

נמלים ג'וקים תיקן גרמני

נמלת האש ↔ פשפשים  פשפש המיטה

פרעושים  דבורים וצרעות טרמיטים

עכברים חולדות  חפרפרת

עש  יתושים ↔ כיני יונים  ↔ קרציות

דג הכסף חשופיות חדקונית האורז

תולעים עקרבים ↔ עכבישים

צרצרים ↔ חיפושיות דבורת הדבש

אורזית משוננת ↔ זבובים נדלים

↔  ©  ↔  זיהוי חרקים  ↔  ©  ↔

 

<  ⊗  ⊗  ⊗ ⊗  ⊗  >

 

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
הדברת חולדות במטבח של מסעדה

הרחקת חולדות מהבית

המלצות להדברת חולדות הדברת חולדות או הדברת עכברים בבית פרטי, שונה לגמרי ממקרים של הדברת עכברים וחולדות בבניין מגורים. חולדות בבית פרטי

קרא עוד »
לכידת חולדות בתל אביב בתוך מעלית

חולדת החוף

לחולדת החוף יש כמה שמות שונים, שכולם ניתנו לה כחלק מתיאור הפעילות שלה. השם הראשון של חולדת החוף הוא – חולדה נודדת,

קרא עוד »
מחיר הדברת מכרסמים חולדות ועכברים

עכבר השדה

כשמו כן הוא, עכבר שגדל בשדה ושם הוא מנהל את חייו. עכבר השדה דומה מאוד לעכבר המצוי, רק שבשונה מהעכבר המצוי שפועל

קרא עוד »
הדברת עכברים בבית תמונה

עכבר מצוי

לא לחינם סוג עכברים זה נקרא – "עכבר מצוי". אם נתקלתם בעכבר בבית, סביר להניח שמדובר בעכבר המצוי. אמנם יש לא מעט

קרא עוד »
חולדה מטפסת על חלון דירה

נשיכת חולדה

תושבים רבים במרכז הארץ נתקלים לא פעם בחולדות שמתרוצצות ברחובות העיר. הסיבה העיקרית להופעתן של החולדות היא עבודות התשתית של הרכבת הקלה,

קרא עוד »
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
Telegram
WhatsApp
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד גוקים מכל הסוגים

ג'וקים בראשון לציון

הדברת ג'וקים בראשון לציון ערים כמו ראשון לציון, שמלאות בבתי תושבים וגם בעסקים רבים ואזורי מסחר ותעשייה, מחייבת שימוש בחומרי הדברה ירוקה,

קרא עוד »
לוכד עכברים וחולדות במרכז

מכרסמים ביתיים

מכרסמים ביתיים ישנם סוגי מכרסמים שהסתגלו לאורח החיים הבייתי והתרגלו למצוא כל מה שנדרש להם בסביבה שקרובה לאזורי הבתים ושכונות המגורים. את

קרא עוד »
לכידת חולדה בבית בתל אביב

לכידת עכברים

לוכד עכברים מומלץ בשונה מחולדות העכבר הוא חיה מאוד פחדנית, דבר שגורם לה לפעול פעמים רבות מתוך לחץ וחרדה, לכן שימוש של

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן