fbpx

אודות

אודות גור הדברות

חברת גור הדברות הוקמה בשנת 1993 כעסק קטן להדברת מזיקים במרכז הארץ אך היום החברה מנוהלת על ידי דור שני של מדבירים ומטבע הדברים החברה תפסה תאוצה והפכה להיות אחת מחברות ההדברה המומלצות והמובילות בארץ.

את החברה מנהל דקל גור, מומחה להדברה בשיטות שונות המותאמות לצורכי הלקוח, תוך כדי שמירה על סביבה ירוקה ובריאה.

הדברת מזיקים

הדברה במרכז בפרט, והדברת מזיקים בכלל, הינה דבר הכרחי לבית פרטי כמו גם לעסקים. הסיבה לכך היא שמזיקים גורמים נזק, מכאן מגיע שמם – מזיקים. הנזק שנגרם על ידי התיקן הגרמני או המכרסמים השונים בא לידי ביטוי גם בפן הסניטרי כאשר ג'וקים ויתר מכרסמים מוצאים את דרכם אל המגירות שבהן מאוחסן אוכל.

כך חיידקים עוברים מהמזיקים ישירות אל תוך גופנו וגם מבחינת נזק שנגרם לרכוש כאשר הנמלים מפוררות את המעברים בין הקירות ויוצרות מחילות מעבר או שהעכברים מכרסמים את ארונות המטבח כדי ליצור גישה נוחה ולהגיע אל המזון שלנו בקלות.

"גור הדברות" מעניקה שירותי הדברה במרכז ומתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים. אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר שתוכלו למצוא, תוך כדי שמירה על מקצוענות בלתי מתפשרת והגעה לתוצאות!

הדברה במרכז

ענף ההדברה מציע מגוון פתרונות שבעזרתם ניתן להדביר אך הניסיון של מדביר מקצועי בא לידי ביטוי דווקא בהתאמת שיטת ההדברה לסוג המזיקים ולבית הגידול שלהם, בפרט כאשר מדובר בהדברה במרכז הארץ שם המזיקים מוצאים דרכים רבות להתקיים ולהתרבות. לדוגמא: נמלים שבנו את הקן שלהן בגינה וממנו מגיעות אל המטבח בבית דורשות טיפול יותר מקיף מאשר ריסוס בארונות המטבח, נדרשת פעולת איתור של הקן וכך גם השמדתו.

ישנם מזיקים כמו התיקן הגרמני, שבלתי אפשרי לדעת היכן ממוקם הקן שלו ושל חבריו ולכן ההדברה הנדרשת לתיקנים היא דווקא כזו שלא הורגת אותם מיידית על מנת שהם יישאו את חומר ההדברה עליהם במשך יום שלם ורק בשעה שידוע לנו שהם מסתתרים אז הוא יתפרק ויהרוס את בית הגידול שלהם והמקור שממנו הם מגיעים אל המרחב הפרטי שלנו.

תושבים ומרכזי מסחר עירוניים

כאשר מבצעים הדברה במרכז ובכל מקום שבו ישנם תושבים ומרכזי מסחר עירוניים רבים, דבר חשוב שכדאי לתת עליו את הדעת הוא השימוש בחומרי הדברה ירוקה (ככל האפשר), החומרים השונים שבהם משתמשים להדברה יכולים להזיק כאשר הם מפוזרים בתוך הארונות ויתר המקומות בבית ולכן צריך להבין את אופי המזיק, ההרגלים שלו וכך להתאים את סוג ההדברה למזיק אותו אנו רוצים להדביר.

דבר זה בא באופן משמעותי ואף קריטי כאשר מבצעים הדברה במרכז, שם מתקיימת מערכת אקולוגית טבעית שממילא מתקשה לשרוד את תנאי העיר וכל השפעה חיצונית ושימוש ברעלים יכול להביא להשמדתה וכך גם להשמדת הטבע ואיכות החיים של התושבים.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

 

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

כיצד תוודאו שאתם מזמינים הדברה לבית אצל מדביר מומחה שיבצע עבודה איכותית? התשובה פשוטה. עליכם להזמין מדבירים המתמחים בסוג המזיקים הספציפי שנמצא במתחם הנגוע. מדביר חולדות ידע ללכוד מכרסמים ולחסום את הגעתם שוב למקום, מדביר דבורים ידע לזהות היכן ממוקם הקן כדי לטפל בו באופן נכון. מדביר ג’וקים ידע לזהות אם זה תיקן גרמני, תיקן אמריקאי, תיקן מערות מצרי או סוג אחר של ג’וקים. מדביר פשפשים ידע לזהות אם מדובר בפשפש המיטה, בפרעושים או בסוג אחר של חרקים קטנים, והוא ידע גם להתאים טיפול הדברה נגד פשפש המיטה, פרעושים, עכבישים או כל חרק אחר שנמצא אצלכם בבית.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש"ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש"ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש"ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

גור הדברות

תחום ההדברה הוא תחום מאוד דינמי וכל הזמן אנו נחשפים למוצרים חדשים שיוצאים אל השוק, חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות ולכן מדביר מקצועי צריך גם לחקור את התחום ולהתעדכן בכל החידושים המתחדשים בו. לבוא לרסס וללכת זה קל – לא בשביל זה הזמנתם מדביר!

 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

"גור הדברות" פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.

דירוג לקוחות ממליצים
4.5/5
ערן חזי
@Eran-Hezi
קרא עוד
הזמנתי הדברה אצל גור הדברות עקב נמלים באמבטיה ובמטבח, הגיע צוות מקצועי שבדק והדביר את הבית. טיפול מקצועי ואמין ממליץ מאוד.
חן גורגי
@chengo
קרא עוד
איזה כיף להמליץ על מישהו שהצליח לפתור לי בעיה שהטרידה אותי כל כך תודה רבה לדקל גור אני ממליץ!
טל שמש
@taltal
קרא עוד
ממליצה בחום על גור הדברות בכל מה שקשור לנושא של הדברה ירוקה. פשוט מעולים. הזמנתי ריסוס ירוק לבית ולא רק שהמחיר היה זול, השירות היה מקצועי מאוד ונגמרה בעיית המזיקים שהייתה לנו בבית.. מומלצים מאוד.
הקודם
הבא
חייגו