אודות

גור הדברות

חברת גור הדברות הוקמה בשנת 1993 כעסק קטן להדברת מזיקים במרכז הארץ אך היום החברה מנוהלת על ידי דור שני של מדבירים ומטבע הדברים החברה תפסה תאוצה והפכה להיות אחת מחברות ההדברה המומלצות והמובילות בארץ. את החברה מנהל דקל גור, מומחה להדברה בשיטות שונות המותאמות לצרכי הלקוח, תוך כדי שמירה על סביבה ירוקה ובריאה.

 

הדברת מזיקים

הדברה במרכז בפרט, והדברת מזיקים בכלל, הינה דבר הכרחי לבית פרטי כמו גם לעסקים. הסיבה לכך היא שמזיקים גורמים נזק, מכאן מגיע שמם – מזיקים. הנזק שנגרם על ידי התיקן הגרמני או המכרסמים השונים בא לידי ביטוי גם בפן הסניטרי כאשר ג’וקים ויתר מכרסמים מוצאים את דרכם אל המגירות שבהן מאוחסן אוכל וכך חיידקים עוברים מהמזיקים ישירות אל תוך גופנו וגם מבחינת נזק שנגרם לרכוש כאשר הנמלים מפוררות את המעברים בין הקירות ויוצרות מחילות מעבר או שהעכברים מכרסמים את ארונות המטבח כדי ליצור גישה נוחה ולהגיע אל המזון שלנו בקלות.

“גור הדברות” מעניקה שירותי הדברה במרכז ומתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים. אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר שתוכלו למצוא, תוך כדי שמירה על מקצוענות בלתי מתפשרת והגעה לתוצאות!

 

הדברה במרכז

ענף ההדברה מציע מגוון פתרונות שבעזרתם ניתן להדביר אך הניסיון של מדביר מקצועי בא לידי ביטוי דווקא בהתאמת שיטת ההדברה לסוג המזיקים ולבית הגידול שלהם, בפרט כאשר מדובר בהדברה במרכז הארץ שם המזיקים מוצאים דרכים רבות להתקיים ולהתרבות. לדוגמא: נמלים שבנו את הקן שלהן בגינה וממנו מגיעות אל המטבח בבית דורשות טיפול יותר מקיף מאשר ריסוס בארונות המטבח, נדרשת פעולת איתור של הקן וכך גם השמדתו.

ישנם מזיקים כמו התיקן הגרמני, שבלתי אפשרי לדעת היכן ממוקם הקן שלו ושל חבריו ולכן ההדברה הנדרשת לתיקנים היא דווקא כזו שלא הורגת אותם מיידית על מנת שהם יישאו את חומר ההדברה עליהם במשך יום שלם ורק בשעה שידוע לנו שהם מסתתרים אז הוא יתפרק ויהרוס את בית הגידול שלהם והמקור שממנו הם מגיעים אל המרחב הפרטי שלנו.

כאשר מבצעים הדברה במרכז ובכל מקום שבו ישנם תושבים רבים ומרכזי מסחר עירוניים רבים, נוסף חשוב שכדאי לתת עליו את הדעת הוא השימוש בחומרי הדברה ירוקה (ככל האפשר), החומרים השונים שבהם משתמשים להדברה יכולים להזיק כאשר הם מפוזרים בתוך הארונות ויתר המקומות בבית ולכן צריך להבין את אופי המזיק, ההרגלים שלו וכך להתאים את סוג ההדברה למזיק אותו אנו רוצים להדביר. דבר זה בא באופן משמעותי ואף קריטי כאשר מבצעים הדברה במרכז, שם מתקיימת מערכת אקולוגית טבעית שממילא מתקשה לשרוד את תנאי העיר וכל השפעה חיצונית ושימוש ברעלים יכול להביא להשמדתה וכך גם להשמדת הטבע ואיכות החיים של התושבים.

 

 

⊗  הדברת עכברים  ⊗  הדברת חולדות  ⊗  הדברה ירוקה  ⊗  הדברת נמלים  ⊗  הדברת תיקנים  ⊗  הדברת דבורים  ⊗  פרעושים בבית  ⊗  הדברת צרעות  ⊗  ריסוס נגד פרעושים  ⊗  לוכד עכברים  ⊗  לוכד חולדות  ⊗  הדברת פשפשים במיטה  ⊗  ריסוס לבית  ⊗  הדברת נמלים בבית  ⊗  הדברת מכרסמים  ⊗  הדברת טרמיטים  ⊗  ריסוס נגד ג’וקים  ⊗  הדברת פרעושים  ⊗  הדברת מזיקים בביוב  ⊗  מדביר בתל אביב  ⊗  הדברה בגג  ⊗ נמלים במטבח  ⊗  הדברות תיקן גרמני בג’ל  ⊗  הדברה לחרקים בגינה  ⊗  כיני יונים  ⊗  הדברת עש ⊗  ריסוס ירוק  ⊗  ריסוס נגד נמלים  ⊗  הדברה ברחובות  ⊗  הדברה בראשון לציון  ⊗  הדברה חולון  ⊗  הדברה בתל אביב  ⊗  הדברה ברמת גן  ⊗  הדברה במרכז  ⊗

 

תחום ההדברה הוא תחום מאוד דינאמי וכל הזמן אנו נחשפים למוצרים חדשים שיוצאים אל השוק, חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות ולכן מדביר מקצועי צריך גם לחקור את התחום ולהתעדכן בכל החידושים המתחדשים בו. לבוא לרסס וללכת זה קל – לא בשביל זה הזמנתם מדביר!

הדברה בתל אביב

 

 

 

 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון מספר 2031.