מדביר מומלץ במרכז - הדברת ג'וקים בבית, הדברת נמלים ועוד שיטות ריסוס נגד מזיקים בהתחייבות לקבלת הדברה מחיר מיוחד לקיץ - מחיר הדברה זול לבית

להעלים את המזיקים מהבית

בעזרת סודות ההדברה הירוקה

מדביר מומלץ במרכז - הדברת ג'וקים בבית, הדברת נמלים ועוד שיטות ריסוס נגד מזיקים בהתחייבות לקבלת הדברה מחיר מיוחד לקיץ - מחיר הדברה זול לבית

להעלים את המזיקים מהבית

בעזרת סודות ההדברה הירוקה

להעלים את המזיקים בעזרת התאמה מדויקת, בריאה וירוקה של תרכובות חומרי ההדברה הבטוחה והיעילה ביותר - באישור משרד הגנת הסביבה מס' רשיון 2031.

לקבלת פרטים נוספים
השאירו פרטים!

מכת מצרים חדשה!
הקיץ הגיע והבית מלא בג'וקים ונמלים

כל שנה זה קורה מחדש, הטמפרטורה מתחילה לעלות וכל המזיקים מתחילים לצאת מהחורים. הג’וקים חוגגים במטבח, באמבטיה ואפילו נכנסים בטיסה מהחלון – יותר גרוע מזה פשוט לא יכול להיות.

לא מספיק שאנחנו צריכים להתמודד עם תיקנים, נוספה לנו מכה מצרים חדשה… שכחת במקרה פיסת אוכל מחוץ למקרר?

אחרי כמה דקות תראו “צבא של נמלים” שנושא את השלל הישר לקן בתוך הקיר.

הדברה נגד ג'וקים מכל הסוגים

בני האדם מתוכנתים להיגעל מחרקים

הדבר החשוב ביותר שתדעו שאתם לא אשמים. מחקרים פסיכולוגיים קובעים בבירור שהסלידה שלנו מחרקים היא מובנת. עצרו רגע, תיקחו אוויר ותדמיינו איך אתם מרגישים שאתם רואים ג’וק (תיקן) עם 6 רגלים, 3 בכל צד, 2 מחושים וזוג עיניים. אם התנערתם בזעזוע אתם לא לבד.. זה מנגנון בילוגי ופסיכולוגי שמגן עלינו מיצור שכל כך שונה מאיתנו, במראה ובגודל.

חומרי ההדברה הרגילים
כבר לא יעילים מספיק!

חומרי ההדברה המתקדמים והבריאים ביותר,
ששומרים לך על הבית, המשפחה ובעלי החיים

בוא נשים דברים על השולחן..

בדיוק כמו האנטיביוטיקה שנחלשת ומשפיעה פחות על חיידקים, כך גם חומרי ההדברה הרגילים, קוטלים חרקים בצורה פחות יעילה, ואתם אלו שסובלים…


חשוב מאוד להבהיר,
אנחנו לא משתמשים בחומרים “אלימים” ומסוכנים, צריך לעשות שימוש 
חכם ולבצע התאמות מדויקות בין חומרי ההדברה החדשים ביותר לבעיית המזיקים שבבית.


אנחנו משתמשים
בחומרי ההדברה המתקדמים ביותר שקיימים היום.
מדובר בחומרי הדברה “ירוקים” ויעילים, המאפשרים לחזור כבר אחרי שעה לבית

100% אחריות!!

אנחנו לא מאמינים בחומר ריסוס אחד שעושה הכל ומדביר אחד שמתמחה בכל סוגי המזיקים.

לכן אנחנו נתאם עבורך את המדביר שמתמחה בסוג המזיקים הקיימים אצלך בבית ואת חומרי ההדברה המקצועיים, בעלי התקן והאפקטיביים ביותר שיפתרו לך את בעיית המזיקים.

זה שהעבודה חייבת להיעשות על ידי מדברי מוסמך עם היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות – זה ברור.

הרחקת חולדות מהבית מדביר תל אביב

זה לאו דווקא מספיק כדי לקבל הדברה מקצועית שתחזיק לאורך זמן ותביא למיגור מלא של החרקים.

רק בעזרת ידע ומקצועיות של שנים נוכל לאתר את קן התיקנים, איזה סוג הם -גרמני, אמריקאי מצרי או סוג אחר.

זו הסיבה שאנחנו עושים התאמה מלאה ומדויקת לכל לקוח ולקוח, כך שתקבלו את חומר ההדברה המתאים ביותר שיעלים את המזיקים.

איך התהליך עובד?

  1. אחרי השארת הפרטים בעמוד זה יצור אתכם קשר נציג מטעם החברה.
  2. תעברו תשאול ממוקד על בעיית המזיקים בדירה או בבית, גודל הבית, מיקום ועוד.
  3. לאחר שנקבל את כל המידע, הכולל הסבר מפורט מכם, תמונות, סרטוני וידאו וכו’, נוכל לשלוח לכם הצעת מחיר וכמובן נתאם עבורכם מדביר מתמחה לפי בעיית המזיקים שבביתכם.

ככה הגענו לערוצי הטלויזיה הגדולים

מי אתם גור הדברות?

הדברה במרכז בתל אביב בראשון לציון ברחובות - הדברת מזיקים מחיר

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל. צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים. להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים – חייגו לטלפון 054-3964646 או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

 

מעבר לשירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות, החברה מעניקה גם שירותי הדברה לעסקים ומחסני מזון, מסעדות, אולמות אירועים, משרדים, מנהלי אחזקה של בניינים ומוסדות, וועדי בית, גופים מוניציפליים ועוד, תוך הקפדה על שימוש באמצעי הדברה ירוקה ודגש גדול על שמירת הסביבה. אנו מתחייבים להעניק לכל לקוחותינו אחריות מלאה בכל עבודת הדברה – בהתחייבות למחירי הדברה הזולים ביותר שתמצאו לעבודת הדברה מקצועית ואיכותית. בכל הדברה המועד נקבע בתיאום עם לוח הזמנים של הלקוח, בהתאם לתנאים שנדרשים לקיום ההדברה בצורה הטובה ביותר, תוך השתדלות רבה לגמישות בכל המצטרך לנוחיותכם.

מס’ רשיון – 2031

100% אחריות!!

חבר בארגון המדבירים בישראל
הדברת מזיקים

ככה הגענו לערוצי הטלויזיה הגדולים

בפניכם עומדות 3 אופציות

לפי איך שאנחנו רואים את זה יש לכם שלוש אופציות שעומודות בפניכם:
  1. תוכלו להחליט שאתם עושים את זה לבד – להמשיך ולרסס עם חומרי הדברה שנמכרים בסופרים השכונתיים. כן, הם עושים את העבודה עכשיו, הם יהרגו את המקק שנמצא בחדר ועוד כמה אחריו. אבל עדיין תמשיכו לראות עשרות תיקנים בבית, בחדר המקלחת, בחצר ובמרפסת. חופש אמיתי ממזיקים לא תקבלו.
  1. תחליטו שתיקחו עוד מדביר מוסמך עם היתר הדברה – אם אתם חוששים מעלויות, תמיד תוכלו למצוא מדביר מוסמך שיעשה את העבודה בשביל גרושים. השאלה היא מה המחיר שתשתלמו על הפער? חומרי הדברה זולים, עם תקן נמוך ויעילות נמוכה, וכמובן איש מקצוע שלא יפתור את הבעיה. 
  2. תחליטו לתת לנו “לנקות” לכם את הבית ממזיקים. אם תבחרו באופציה הזו, אנחנו נגייס את כל היכולות והידע של החברה, כדי לתת לכם בית נקי מג’וקים נמלים ומזיקים אחרים, עם כמובן שירות ומקצועיות ללא תקנה.

להעלים את המזיקים מהבית בעלות של פחות מ-1 ש"ח ליום

מגיע לכם לחיות בבית נקי ממזיקים, להרגיש חופשי ללכת יחפים ובלי לחשוש לדרך על ג’וק או נמלה ובלי לחשוש ללכת למטבח באמצע הלילה.

אנחנו מזמינים אותך ללחוץ עכשיו על הכפתור למטה, להשאיר לנו פרטים ולקבל הצעת מחיר משתלמת וסופר מקצועית.

Call Now Button