fbpx

ריסוס נגד ג’וקים מחיר

ריסוס נגד ג’וקים – רקע כללי

קיימים סוגים שונים של ג’וקים שמגיעים למרחב הביתי שלנו. לכל ג’וק יש אופי שונה וסגנון או תנאי מחייה שונים, לכן גם נדרש לו טיפול הדברה שונה. מאחר ותחום הדברת המזיקים התפתח מאוד בשנים האחרונות, ישנם חומרי הדברה יעילים מאוד שיעילותם גבוהה כנגד כל סוגי הג’וקים השונים! כך כאשר אתם מזמינים ריסוס נגד ג’וקים בבית – אתם מונעים את הגעתם של כל סוגי הג’וקים לבית בפעולת הדברה אחת!

מה ההבדל בין סוגי הג’וקים השונים?

ההבדל מצוי בעיקר במקומות שעליהם נשים דגש בעת הריסוס. הדברת תיקנים (תיקן גרמני או תיקן אמריקאי שהם סוגי הג’וקים הנפוצים ביותר בבית בישראל) תתמקד במקומות המסתור המועדפים על תיקנים – מתחת למגירות, בתוך מתקן השתייה במטבח, באזור האחורי של תנור האפייה או המקרר, וכמו כן גם במחסנים ומקומות לחים וחשוכים נוספים באזור.

לעומת זאת, ישנם תיקנים שבתנאי שטח מסוימים יעדיפו דווקא את בור פתח הביוב, או את צינורות האינסטלציה של הבית או הבניין. מעבר לתיקנים ישנם גם סוגים רבים ומגוונים של ג’וקים נוספים, ולכל אחד מהם העדפות שונות שמשתנות גם בהתאם למתחם הנגוע.

ריסוס נגד ג’וקים

עבודת הדברה מקצועית של ריסוס נגד ג’וקים חייבת להיעשות בהתאם למתחם הנגוע ולאופי הג’וקים שנמצאים בו! ריסוס לבית הוא פעולת הדברה שנעשית כנגד כל סוגי המזיקים שקיימים, אך חומרי הריסוס ואופן הריסוס משתנים בהתאם לאותו מקרה ספציפי, אותו חברת ההדברה צריכה לזהות ולפיו להתאים את פעולות ההדברה שינקטו. ריסוס נגד ג’וקים בהחלט נמצא יעיל מאוד כנגד כל סוגי הג’וקים – רק תלוי מי המדביר שמבצע אותו.

מפת עמוד - תוכן עניינים

זיהוי סוגי חרקים שונים

רוב בני האדם מכלילים גם יתושים, זבובים, ועוד חרקים נוספים תחת ההגדרה של ג’וקים. במקרים רבים שאנו מגיעים לבצע ריסוס נגד ג’וקים אנו מגלים שמדובר בחרקים שונים שטיפול הדברה נגדם יכול להיות מורכב יותר או פשוט יותר, בהתאם למקרה הספציפי של אותו חרק שנמצא במקום.

כדי להבין באיזה סוג של מזיק מדובר וכיצד הכי טוב לטפל בו, כדי להביא למיגור מלא של אותו מזיק מהמתחם, התקשרו אלינו וצוות מדבירים מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם עם כל המידע וההמלצות כיצד הכי טוב לבצע טיפול הדברה נגד ג’וקים בבית או נגד כל חרק או מזיק מסוג אחר.

חשוב לזכור שהצלחת פעולת ההדברה תלויה קודם כל בזיהוי מוצלח של סוג המזיק. רק לאחר זיהוי החרק נוכל להתאים טיפול הדברה שיביא לחיסולו ולמיגור כל יתר המזיקים מסוג זה. אם יש לכם בבית מזיק בלתי מזוהה ניתן לשלוח אלינו תמונה בוואטסאפ ומיד תקבלו בהודעה חוזרת את כל פרטי הזיהוי של המזיק בתמונה, כולל הסבר לגבי שיטות הדברה שיתאימו לטיפול באותו מזיק.

 • לייעוץ הדברה חינם, חייגו: 054-3964646

לצורך זיהוי חרקים ע”י מדביר מוסמך – ניתן לשלוח תמונות לוואטסאפ של אותו מס’ טלפון.

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון (החל משנת 1993) של עבודת שטח

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה, לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

לחברת גור הדברות יש 30 שנות ניסיון

של עבודת שטח (החל משנת 1993)

הדברה ירוקה מקצועית ויעילה

לאחר בדיקה יסודית של המתחם הנגוע

שאלות נפוצות

אם תבינו את ההיגיון שעומד מאחורי פעולת ההדברה, תוכלו להבין כיצד צריך לנהוג כדי לקבל תוצאה מקסימלית. חומרי ההדברה מנסים להשיג 2 פעולות: הראשונה זה לחסל את החרקים הקיימים במקום, והשניה זה להפוך את המתחם ללא ידידותי עבור חרקים וכדי להשיג פעולה זו אנו רוצים לחסום את כל דרכי הגישה ונתיבי המעבר המשמשים את החרקים בבית.

חלק מאותם דרכי גישה נמצאים גם על הרצפה. לדוגמה: השטח מאחורי הסלון, או שטח מוסתר מתחת לספריה או ריהוט כלשהו, ובשעות הלילה גם רצפת המטבח משמשת למעבר בטוח עבור חרקים, לכן מומלץ לא למהר עם שטיפה יסודית של הבית אחרי הדברה. אפשר לנקות ואפשר גם לשטוף, רק לא לעשות ניקיון יסודי ובפרט לא בכל אותם מקומות שנראים בעלי פוטנציאל לשימוש מזיקים.

מחיר הדברה נקבע על פי שילוב של כמה פרמטרים, העיקריים הם גודל שטח הבית וסוג המזיקים שתרצו להדביר. אם יש לבית גינה, או אם תרצו להדביר איזה מחסן מלא בציוד מאובק, גם נתונים אלו ישפיעו על קביעת המחיר להדברה בבית. כדי לקבל מחיר הדברה מדויק, שתואם את המצב הספציפי שלכם, מומלץ לחייג אלינו ולאחר שתענו על כמה שאלות נוכל לתת לכם הערכת מחיר כמו שצריך.

באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים נע באזור של 240 ש”ח לדירת 2 חדרים ועד 300 ש”ח לדירת 5 חדרים. מחיר הדברה לבית פרטי יכול להגיע גם ל 800 ש”ח, במידה ויש גינה וכדומה.
יש סוגי מזיקים מסוימים שעלות ההדברה שלהם קצת יותר יקרה, לדוגמה כיני יונים, קרציות או הדברת פשפש המיטה שדורשת שימוש בקיטור וציוד מיוחד.

הכוונה במונח “הדברה ירוקה” זה שלא נעשה שימוש בחומרי רעל כימיקלים, אך בפועל זה לא מה שקורה בשטח וכמעט כל חברה שמציעה הדברה ירוקה משתמשת בחומרי רעל – אבל בריכוז רעלים מאוד נמוך, בתרכובת הדברה המשלבת חומרים ירוקים בנוסף לחומרי רעל בעלי ריכוז נמוך ולא מסוכן. השיטה הירוקה מתבססת על חומר סינתטי מן הצומח, שבטבעו דוחה חרקים, אך מאחר והוא לא לגמרי יעיל כשמשתמשים בו לבד – מוסיפים גם רעלים בריכוז נמוך וכך מתקבלת תוצאה שנקראת בפי מדבירים “ירוקה”.

חברת גור הדברות מתמחה בהתאמת טיפול הדברה ירוקה לפי סוג המזיק, דרכי הפעולה שלו ואורחות חייו. יש לנו ניסיון של 30 שנים בעבודת שטח אינטנסיבית עם כל סוגי המזיקים ואין לנו ספק שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש בענף ההדברה בישראל.

צוות המדבירים שלנו משתמש בחומרי הדברה בטוחים ויעילים, כאשר תרכובת ההדברה ואופן ההטמעה במתחם הנגוע מותאמים בהתאמה מלאה עבור כל מקרה ומאפייניו הייחודיים.

להתאמת מדביר מומלץ נגד כל סוגי החרקים:
חייגו לטלפון 054-3964646
או שלחו אלינו פניה דרך – טופס יצירת קשר.

להתייעצות וקבלת מחיר הדברה - שלחו פניה

או חייגו אלינו: 054-396-4646

מחיר הדברה נגד ג’וקים

מחיר הדברה ירוקה נגד ג’וקים

 • הדברה לדירת 2 חדרים: 300 – 260 ש”ח
 • הדברה לדירת 3 חדרים: 350 – 290 ש”ח
 • הדברה לדירת 4 חדרים: 360 – 320 ש”ח

שימו לב – בנגיעות קשה בבית המחיר יכול לעלות בהתאם.

** הדברה ירוקה נגד ג’וקים יעילה גם נגד נמלים, לפרטים לחצו – הדברת נמלים

מחירי מלכודות ג’וקים בבית

 • מחיר ג’ל הדברה טבעי נגד ג’וקים: 100 ש”ח לכל 30 גרם ג’ל

מחיר ריסוס נגד ג’וקים לבניין

 • מחיר ריסוס ג’וקים לבניין 3 קומות: 300 ש”ח
 • מחיר ריסוס ג’וקים לבניין 4 קומות: 340 ש”ח
 • מחיר ריסוס ג’וקים לבניין 5 קומות: 390 ש”ח
 • ריסוס ג’וקים לבניין 8 קומות: 550 – 450 ש”ח

שימו לב – הדברה לוועד בית כוללת ריסוס חדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב לאורך הבניין, חדר זבל, חדר גז, ארונות חשמל, וגם את מעטפת הבניין.

שימו לב – כאשר אנו מגיעים להדביר את הבניין כל דייר יוכל ליהנות מהטבה של 20% הנחה להדברת ג’וקים בבית.

מחיר ריסוס נגד ג’וקים

 • ריסוס נגד ג’וקים לדירת 2 חדרים: 240 ש”ח
 • ריסוס נגד ג’וקים לדירת 3 חדרים: 260 ש”ח
 • ריסוס נגד ג’וקים לדירת 4 חדרים: 280 ש”ח
 • ריסוס נגד ג’וקים לדירת 5 חדרים: 300 ש”ח
 • ריסוס ג’וקים לבית קרקע: 800 – 300 ש”ח
  (תלוי בגודל הבית והחצר)
גור הדברות

צור קשר..

מחפשים חברת הדברה מומלצת לביצוע ריסוס נגד ג’וקים ?

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם!

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

חייגו