fbpx

הדברת חולדות בבית

איפה מסתתרות החולדות?

החולדות חיות חכמות מאוד, הן יודעות איך לשרוד גם בתנאים קשים שמזיקים אחרים לא יצליחו לשרוד אותם. דבר נוסף שמאפיין את החולדות זה ההרס הרב שהן גורמות למקום שבו הן נמצאות. השבוע הזמינו אותנו לבצע הדברת חולדות בבית שנפגע מהן בצורה קשה שגרמה לו לנזק כבד מאוד! דיירי הבית הבינו שיש להם בעיית מכרסמים אך הם לא ידעו שמדובר בחולדות.

מצלמות האבטחה של הבית פתאום הפסיקו לפעול, אחת אחרי השנייה, ולבעל הבית לא הייתה גישה אל פתחי המעבר של חיווט המצלמות כדי לבדוק מה בעצם גרם להן להפסיק לפעול. הם הזמינו את איש המצלמות, והוא כבר ידע שכנראה מדובר בחולדות, ושכדאי להזמין הדברת חולדות לפני שמתקנים את המצלמות, אחרת החולדות עלולות לגרום שוב לתקלה וחבל לשלם פעמיים לתיקון התקלה שגם ככה עולה מחיר די יקר מאחר והיא מצריכה פירוק והרכבה של הנמכת התקרה בה עוברים החוטים שמחברים את המצלמות למרכז השליטה.

 

מדבירים מקצועיים

מדביר חולדות בגג של סופר פארםמאחר ובמקרה מסוג זה הדברת חולדות ברעל תביא לנזקים נוספים וחמורים אפילו יותר, מהסיבה הפשוטה שאין לדעת איפה החולדות ימותו, ולאחר מותן חייבים לפנות את הגופה כדי שזו לא תסריח ותעלה צחנה נוראית במתחם הבית, פה היינו חייבים לפעול באמצעות לוכד חולדות על ידי שימוש במלכודות שונות והצבת פיתיונות שיובילו את החולדות אל המלכודת. הדברת חולדות בבית לרוב לא יכולה להיעשות באמצעות רעל מאחר וחולדה מחייבת שימוש בכמות רעל מאוד גדולה, וזו יכולה לגרום לנזק ואף למוות של בעלי חיים וילדים. בתוך הבית אסור לקחת סיכונים מיותרים ותמיד עדיף לבצע הדברת חולדות באמצעות מלכודות.

 

איך עושים את זה נכון?

כפי שציינתי, חולדות הן חיות חכמות מאוד! יש להן יכולת לפתח קשרים חברתיים ולפעול כצוות על מנת לשרוד. תכונה זו גם מאפשרת להן לחבר כמה נתונים שונים ומתוכם להבין את תמונת המצב ולפעול בהתאם כדי להיזהר מסכנות אפשריות. כאשר חולדות רואות חולדה מתה ולידה מונח פיתיון שנראה לכאורה כאוכל, הן יבינו שהאוכל כנראה מורעל והן לא יגעו בו.

מהסיבות הללו הדברת חולדות מחייבת מדביר מוסמך ומקצועי שיודע כיצד להציב מלכודות לחלודות ופיתיונות שיביאו אותן אכן אל המלכודת ומשם אל מחוץ לבית. מדביר מקצועי ומוסמך ידע לאבחן את המקום בצורה נכונה ולפעול בהתאם כדי להביא להדברה מהירה, מקצועית ויעילה של החולדות. הדברת חולדות במרכז הארץ היא דבר פופולרי מאוד מאחר ובאזורי אוכלוסייה צפופים יש המון מקורות מזון ודרכי מעבר שבהן החולדות משתמשות כדי לשרוד ולעבור ממקום למקום בחיפוש אחרי מקורות מזון.

 

הדברת חולדות בביוב

כאשר מזמינים הדברת חולדות בבית חייבים להבין דבר חשוב – נכון שכרגע החולדות נמצאות בבית, אך יש מקור שממנו הן הגיעו לבית! לרוב המקור להגעתן של החולדות הוא הביוב. דרך פתחי הביוב המכרסמים המזיקים מגיעים אל תוך הבית ובו הן מתחילות ליצור הרס וחורבן כאשר הן פועלות נמרצות להשיג מזון, ואולי גם מקום חמים ונעים בו יוכלו להמליט חולדות נוספות.

חולדות דורשות טיפול נכון ומקצועי, כמו כן גם מהיר, כי הן יוצרות נזק רב וזה עלול לעלות בסופו של דבר המון כסף! בתוך הבית נשתמש במלכודות, אך בפתחי הביוב שמחוץ לבית, שם נשתמש ברעל נגד חולדות, וכך חולדות נוספות שיגיעו לפתח זה יראו חולדה מתה שנגסה בפיתיון והן מיד יברחו מהמקום שמהווה עבורן סיכון.

 

חברת גור הדברות

“גור הדברות” פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה, רישיון הדברה מספר 2031.
חשוב לציין בגור הדברות תקבלו אחריות מקצועית מלאה. במקרה הצורך, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה, נבוא שוב פעם לעשות הדברה בחינם !

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב – גור מדבירים באהבה.

מפת עמוד - תוכן עניינים
צרו איתנו קשר

פוסטים אחרונים

תיקן אמריקאי תמונה לזיהוי

תיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי – תיקן הבתים התיקן האמריקאי צבעו חום ויש לו גוון בהיר יותר על החזה, יש לו זוג מחושים ארוכים ויש

קרא עוד »
הדברה ירוקה למטבח של הבית

הדברת תיקנים

סוגי תיקנים והדברתם הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי

קרא עוד »
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב tumblr
Tumblr
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים אחרונים

הדברה נגד עש בארונות הבגדים

סוגי עש להדברה בבית

סוגי עש בבית והדברתם עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם, ברמת הנגיעות הקיימת ובחשיפת המקום הנגוע

קרא עוד »
מדביר לגינה עם צמחייה - ריסוס לחצר

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע. כך הוא יביא לתוצאות יעילות של

קרא עוד »
זיהוי פשפש המיטה על המזרון

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – איך מזהים את פשפש המיטה? כדי לזהות נגיעות של פשפשי מיטה

קרא עוד »
לוכד חולדות בתל אביב המלצות

לוכד חולדות בתל אביב

חולדות בתל אביב אחת הבעיות המרכזיות בתל אביב, כשנוגעים בהדברת מזיקים, היא ללא ספק חולדות. ריבוי מרכזי המסחר והפעילות העירוניים, החנויות, והפסולת

קרא עוד »
מחיר הדברה הצעות מחיר להדברה

הדברת תיקנים – מחיר

הדברת תיקנים בבית (השוואת מחירים) קצת מידע על התיקן הגרמני "תיקן גרמני" הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר בישראל והוא ללא ספק מהווה

קרא עוד »
חייג עכשיו..
× שלחו וואטסאפ